‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

איך בוחרים חברת קייטרינג

אחת ההחלטות החשובות העומדות בעת תכנון אירוע משמח היא סוגיית האוכל שיוגש לאורחים. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ביום יום ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באירוע, בעיקר בישראל. הביקורת הכי נפוצה שמועברת לאחר כל אירוע היא על האוכל שהוגש בו, והמטרה היא תמיד להיות בצד המנצח ולשמוע מחמאות על הבחירה המדהימה שעשיתם עם הקייטרינג.

איך מתחילים

קודם כל בודקים מהו מספר המוזמנים המשוער, שכן יש לדעת במדויק את כמות המנות שעל חברת קייטרינג לספק, לא כל החברות בנויות לספק מזון למספר רב של מוזמנים. שנית, מחליטים על גובה התקציב העומד לרשותכם ולאחר מכן מהו סגנון האוכל אשר יענה על טעמכם ועל טעמם של רוב המוזמנים. לאחר שהחלטתם וסגרתם את שלושת הקריטריונים הבאים, הגיע הזמן לערוך סמי-דוקטורט באמצעות הרשת. אנו ממליצים להיכנס לפחות לשישה אתרים של חברות קייטרינג ולצמצם את הבחירה לשלוש לפחות. ניתן לעבור על התפריטים המוצעים באתר ולראות האם זה קולע לטעמכם. בנוסף, כמעט בכל אתר מצויה רובריקת "המלצות" אשר יכולה לתת מושג קלוש לגבי טיב ואיכות הקייטרינג. יחד עם זאת, זה אינו פותר אתכם מלבקש ממנהלי החברה טלפונים של עורכי אירועים מהשלושה חודשים האחרונים, רצוי מכאלו אשר ערכו אירוע בדומה לשלכם, על מנת לקבל מידע אמין אשר נכון להיום.

מה שואלים בשיחה הטלפונית

על מנת לא לבזבז את הזמן היקר שלכם ושל חברת קייטרינג, יש לבצע אלימינציה בשיחת טלפון באמצעות שאלות פשוטות, כגון: האם יש לחברה תעודת עסק ותעודת כשרות (למי שזה חשוב לו), מהו סוג הבשר, טרי או קפוא, מהו ניסיונו של השף או הטבח הראשי, האם האוכל מתבשל במהלך האירוע או מגיע מוכן מראש רק לחימום, האם ניתן לכלול מנות צמחוניות, האם ההסכם כולל גם שימוש במלצרים, האם הקינוחים מוזמנים או שמא החברה מעסיקה קונדיטור ועוד שאלות בסגנון. לאחר שביררתם טלפונית ומצאתם מס' חברות אשר עונות על דרישתכם, זהו השלב לקבוע פגישת טעימות, רצוי במהלך קיום אירוע של אותה חברה.

שלב הטעימות

השלב הכי שווה בתהליך הבחירה. אנו ממליצים להגיע עם משפחה או חברים על מנת שיחוו את דעתם ובנוסף, להגיע עם מחברת ועט על מנת לערוך רישום מסודר של התרשמותכם. כך שבסוף סבב הטעימות כל הפרטים, הדגשים שרשמתם לעצמכם בין ביס לביס יופיעו בפניכם בעת קבלת ההחלטה הסופית.

טיפים נוספים

מומלץ לבחור בקייטרינג אשר ממוקם בסמוך למקום האירוע על מנת שהאוכל לא יטלטל שעות בדרכים. יחד עם זאת, אם מדובר בחברת קייטרינג מנוסה ובעלת ציוד מתאים, המרחק לא אמור להוות אישיו. טיפ נוסף קשור לכמות המוזמנים. כמו בכל אירוע יש בלת"מים, לעיתים מגיעים יותר אורחים ולעיתים פחות. אין להסתמך בעיניים עצומות על אישורי הגעה ולכן יש להזמין כמות מנות + רזרבה של כ 12% נוספות. מקסימום תקבלו את האוכל ארוז לביתכם. טיפ אחרון, לפני חתימה על החוזה, תוודאו כי כל הפרטים שסיכמתם עם החברה מראש רשומים שחור על גבי לבן, כולל כל הצ'ופרים שהובטחו לכם, כמות המלצרים, עמדות האספרסו והקינוחים ועוד על מנת למנוע אי הבנות בעת האירוע.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חווית האסאדו בישראל
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: