‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

איך להפיק את האירוע המושלם?

אחד הדברים המשמחים ביותר בחיינו הוא הרגעים בהם אנו מוקפים בבני משפחה ובחברים אהובים שלוקחים חלק באירועים מיוחדים שאנו עורכים. למרבה השמחה, בישראל ברוכת האירועים ישנם מועדים רבים בהם אנו יכולים לחגוג עם האנשים הקרובים אלינו ביותר בצורה מיוחדת במינה.

מבריתות, דרך מסיבות בר ובת מצווה ועד לחתונות, תמיד יש סיבה למסיבה שמאפשרת לאגד את האנשים האהובים עלינו במקום אחד. כשעורכים אירועים מסוג זה, תמיד עולה השאלה החשובה, כיצד כדאי לעשות זאת? האם לשכור אולם על כל שירותיו או להפיק בעצמנו אירוע בשטח? בעזרת הטיפים הבאים תוכלו לענות על השאלה הזו בקלות ולארגן את האירוע המושלם עבורכם.

כיצד תערכו את האירוע המושלם עבורכם?

בשנים האחרונות ישנה מגמה של אנשים שעורכים את האירועים בשטח, כלומר שוכרים אוהל וציוד ומזמינים קייטרינג מחוץ לאולם או לגן אירועים. יש גם אנשים שדבקים באולמות הקלאסיים בהם ניתן לערוך אירועים מא' ועד ת', ויש מספר טיפים חשובים שכדאי לזכור בעת ארגון של אירוע משני הסוגים על מנת שהוא יהיה מוצלח:

  1. רשימת מוזמנים – בכל אירוע ואירוע יש להכין רשימת מוזמנים כדי לדעת כמה אנשים אמורים להגיע. שכשעורכים אירוע באולם מוסדר,
    כמו אולם אירועים בכפר סבא, למשל, יש מקום למאות מוזמנים שיוכלו להיכנס בנוחות למקום אחד. לעומת זאת, עריכה של אירועים בתנאי שטח מביאה לכך שאנשים יושבים בצפיפות, שכן האוהלים הקיימים להשכרה אינם מתקרבים בגודלם לגודלו של אולם אירועים.
  2. קייטרינג, הגברה וציוד נלווה – עריכה של אירועים בשטח מצריכה תכנון נפרד של כל פרט ופרט. בכל הנוגע לכלי הגשה, למשל, עליכם למצוא חברה שמשכירה את הכלים הללו בנוסף לחברה נפרדת שתספק שירותי קייטרינג לאירוע. הדבר תקף לגבי כל נותני השירותים לאירועים, אותם יש להזמין בנפרד, מה שמסרבל את התכנון במידה ניכרת ומוסיף למתח המורגש בתקופת התכנון. עריכה של אירועים באולמות, לעומת זאת, מאפשרת לכם לקבל את כל מה שאתם צריכים בחבילה אחת – החל משירותי הסעדה, דרך הגברה ועד הפרטים הקטנים ביותר כמו סידורי שולחן וכלי הגשה.
  3. נוחות והנאה של האורחים – בישראל חם מאוד במרבית ימי השנה, מה שמצריך מיזוג בכל מקום בו עורכים אירוע כזה או אחר. למרבה השמחה, בכל אולם אירועים מותקן מיזוג אוויר שניתן להפעיל בכל עת, וגם גיבויים למקרים של תקלות. לעומת זאת, באירועים בשטח יש לשכור ציוד מיזוג אוויר במיוחד, אך במקרה של תקלה – אין מי שיוכל לתקן אותה. הדבר עלול ליצור מצבים לא נעימים עבור אורחים שמגיעים לאירועים כדי ליהנות, ובסופו של דבר סובלים מחום או מקור בתנאי שטח.

לסיכום

ישנם אירועים משמחים רבים שכולנו רוצים לחגוג עם האנשים הקרובים אלינו, והתכנון שלהם מצריך לא מעט מחשבה, וגם עלול לגרום למתחים לעתים. עריכה של אירועים במקומות מוסדרים כמו אולם אירועים או גן אירועים תחסוך לכם זמן רב ומשאבים, ותאפשר לכם לקבל כל מה שאתם צריכים למען האירוע המושלם במקום אחד.

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: