‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

אסאדו בטבע

מפיקים אירוע בתיאבון

רבים אומרים שבכדי ליצור אירוע מוצלח ולהגיע אל ליבם של האורחים יש לדאוג לארוחה דשנה, משביעה ואיכותית. הבשר האיכותי והטרי של קייטרינג אסאדו בטבע מגיע אליכם היישר מהמטבח הדרום אמריקאי המשובח ועושה לכם את האירוע במידת העשייה הרצויה.

אסאדו בטבע, מספקים ומשביעים כל אורח

אצלנו בקייטרינג אסאדו בטבע, כל אורח שלכם הינו אורח שלנו, אנו נדאג להשביע את רצונו ואת תאבונו של כל אורח ואורח ונדאג לבשר האיכותי , הרך והעסיסי ביותר שיביא את התוצאות הרצויות לכם, אורחים מרוצים שידברו על האירוע שלכם עוד זמן רב לאחר הנחת המזלג האחרונה על הצלחת. קייטרינג אסאדו בטבע מייצרת כבר שנים רבות קייטרינג אסאדו מן הטבע ויוצרת הרגשה של טריות, טעמים וניחוחות בכל טעימה ובכל נתח בשר טרי המונח על הצלחת.
אסאדו בטבע

אסאדו בטבע, עשייה היא מידת ההצלחה

בעשיית בשר דרום אמריקאי ובעשיית והכנת בשר בכלל, חייבים להיות אמונים ומנוסים על מנת להתאים ולמצוא את אותו הזמן המתאים בו הבשר מוכן לאכילה, יתרה מכך, התאמה לכל בלוטות הטעם העתידות לאכול ממנו. אנחנו בקייטרינג אסאדו בטבע מאמינים, כי אסאדו מן הטבע הוא לא רק מושג אלא דרך חיים, אליה יש להתייחס בכבוד הראוי לה. הבשר שלנו עשוי מהנתחים האיכותיים ביותר והטריים ביותר ומוגשים על הצלחת שלכם ושל האורחים שלכם בתוספת תבלין האהבה לבישול ולבשר איכותי.

הפקת אירוע קולינרי מושלם עם אסאדו

אנחנו באסאדו בטבע, יודעים איך להפיק את הקייטרינג המושלם עבורכם ולתת לכם תחושה של אסאדו מן הטבע, לייצר עבורכם תפריט בשרי בהתאמה אישית, עבורכם עבור האורחים שלכם ועבור סגנון האירוע שלכם. באמצעות הצוות הוותיק והגדול שלנו אנו מסוגלים להפיק קייטרינג וכמויות מזון בכמות ללא התפשרות על איכות בעל קנה מידה רחב במיוחד. אנו מכינים את הבשר ופורסים אותו אל מול עיני האורחים שלכם בידיים זריזות ויעילות או כמו שאנחנו בקייטרינג אסאדו בטבע נוהגים לומר: אסאדו מן הטבע- אומנות הכנת וצליית הבשר.
מעוניינים באירוע בלתי נשכח לצרכים השונים? מפיקים אירוע חברה או חושבים לעשות חתונה בטבע וזקוקים לחברת קייטרינג איכותית?
צרו קשר עם קייטרינג אסאדו בטבע ותקבלו התאמה מושלמת של צבעים, ניחוחות, טעמים וריחות שאתם והאורחים שלכם לא תשכחו לעולם.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:50 דירוג ממוצע:4.7
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: