‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

ארגון כנסים עסקיים – מבחירת המנות ועד מתנות

בימינו, נראה כי יש צורך ליישם את המעורבות המאפיינת את הפעילות ברשת האינטרנט, גם באירועי פנים-אל-פנים. כיצד? בעזרת רעיונות חדשניים לאירועים ובסיוע פורמטים המעודדים שיתוף פעולה נרחב ויכולת לקיים שיח עם קהל המשתתפים באירוע עצמו.

ארגונים רבים החלו לאמץ את הפרדיגמות החדשות שתופסות תאוצה בזכות השיווק הדיגיטלי בנושאים עסקיים שונים, כמו למשל אתר למכירת מזכרות מיוחדות לאירועים, המציע מגוון של מתנות, גם ממותגות בהתאמה אישית, כמו, אריזת מתכת אישית, אריזת מעטפה, מארז Fresh Start, חמסה בעבודת יד ועוד.

למה לא לרענן את הכנס העסקי שלכם?

התרבות העסקית החדשה כוללת כמה טרנדים מעניינים ורעיונות הקשורים להשגת רמת מעורבות גבוהה יותר של משתתפי הכנס, ומתבטאים בעידוד היצירתיות וביצירת תוכן על ידי המשתמשים עצמם באירוע.

העולם העסקי עבר מ-Infotainment (שילוב בין מידע חדשותי לבידור) ומ- Edutainmet(שילוב בין חינוך לבידור), לרעיונות שמקורם בהמונים: Idea-tainment.

לא שמעתם על כך? הנה כמה רעיונות חדשים ואינטואיטיביים לריענון הכנס העסקי שלכם. ונתחיל בדבר החשוב ביותר באירוע – בכיבוד.

אוכל, קדימה אוכל

  • תכנון הארוחה – מה דעתכם על עריכת כנס בחיק הטבע, בכול מקום שייראה לכם מתאים לאופי המפגש שלכם. לדוגמה: על בשעת בוקר מול נוף המדבר או נופי הגליל, על חוף הים בשעת השקיעה, או אפילו בחלל הנמצא בתוך מבנה המשרדים שלכם, ויכול להכיל את מספר האנשים שהוזמנו לאירוע. למשל, אם תבחרו בקייטרינג שיכין בשרים צלויים על גריל לעיני האורחים, ולכול אחד מהם צלייה אישית לפי העדפתו, כבר תוכלו להבטיח את הצלחת המפגש שלכם.
  • דרך מעניינת לעריכת כנס עסקי שבו המשתתפים יהיו מעורבים לחלוטין בהכנה, כנס שיהפוך לאירוע רב חושי – יכול להתממש באמצעות סדנת אוכל. לדוגמה: סדנת אסאדו. סדנה שכזו מציעה תחליף מרענן לאירועים עסקיים שיכולים לפעמים להיות כבדים ומשעממים למדי. סדנה שכזו מזמינה את המשתתפים לקחת חלק בתהליך הכנת הבשר, בהכנת התפריט (לפי בחירתכם), וכמובן ליהנות מארוחה מלאה וטעימה. סדנה כזו מציעה לא רק חוויה קולינרית מדהימה, אלא גם תחושות של גאווה ושביעות רצון מעצם ההשתתפות בהכנת הארוחה עצמה.

לא רק טעמים – אירוע רב חושי ומסקרן

  • לעמוד ולדבר מול קהל, יכול להיות די יבש, לפעמים. הצורך לשבת ולהקשיב לשפע של מילים ולתוכן אינטלקטואלי יכול להיות לא פחות ממאתגר. לכן, חשוב להציג את המידע בכנס בפורמט רב-חושי שישבור את המונוטוניות, יספק נקודות ראשוניות לשיחה בין אנשים, ויהפוך את הכנס שלכם לבלתי נשכח.
  • הרצאות אבודות – מה דעתכם להוביל את הקהל מתוך סביבת הכנס הארגוני, אל מקום סודי ומסתורי שבו תיערך ההרצאה? המיקום חייב להיות מעניין מספיק כדי לעורר את דמיונם של המשתתפים ולאפשר להם להפעיל סוג של חשיבה חדשנית. דוגמאות למקומות שכאלה יכולות לכלול:
  • חלל ריק ופנוי שמעולם לא נעשה בו שימוש לפני כן.
  • חלל עם תפאורה המדמה סט של סרט קולנוע.
  • יחידה ניידת.
  • מקום מחוץ למבנה, ולאו דווקא בתוכו.

בנוסף, חשבו עד כמה ההרצאה תהיה קסומה אם תקדימו לה סיור סודי. בהחלט סוג של הפעלה שיעודד צפייה רבה יותר לפני האירוע, ויעורר שיח לאחר האירוע.

  • תוכלו להגביר את גורם הסקרנות וההפתעה אם תוסיפו אלמנט אינטראקטיבי מפתיע לאחד מחלקי האירוע, ותכריזו על כך רק מספר שעות לפני תחילת האירוע באמצעות המדיה החברתית, כדי להגביר את רמת הציפייה.

הלאה האג׳נדה המתוכננת מראש

  • מה דעתכם לא לתכנן מראש את האג׳נדה של האירוע? תוכלו לאפשר לחלק גדול מהכנס להתפתח מעצמו, תוך כדי השתתפות אורגנית של המוזמנים אשר יתבקשו להתמקד ברעיון הכללי של הכנס. למעשה, את לוח הזמנים יניעו המשתתפים בתחילת האירוע, ויעסקו בנושא שנקבע ופורסם מראש. כל משתתף יוכל לקבל זמן ומקום במהלך האירוע וליזום דיון.

למעשה ייווצר שוק של דיונים – שמקורו יהיה בקהל, ולא במונולוג שמונחת מלמעלה למטה.

לסיום, מלבד כמה אלמנטים חשובים כגון תכנון מוקפד של הקייטרינג, והדאגה לאביזרים הטכניים והאלקטרוניים הנדרשים לכינוס, תכנית האירוע לא צריכה להיות מורכבת מרשימה ליניארית של דוברים בסדר כרונולוגי. במקום זאת אפשר להניח למשתתפים לקיים מספר קבוצות דיון שיתרחשו בו זמנית באתר הכנס. כך, אנשים יכולים להיכנס ולצאת מהדיונים באופן חופשי.

עריכת כנס עסקי יכולה להיות אירוע חווייתי שיפעיל את כל החושים ויותיר זיכרון מדהים בליבם של משתתפי הכנס, לאורך זמן רב.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: