‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

בשר אסאדו לאירועים

רכישת בשר איכותי ומשובח לוקחת זמן רב ודורשת התמצאות והבנה בין סוגי הבשר והחלקים השונים. רוב הלקוחות רוכשים על פי המלצות מספר 5 או 8 בסוגי הבשר שהם החלקים היותר מוכרים בגוף הפרה ומוצלחים לבישול גולאש חם ומהביל ביום חורף קר. לעומת זאת כאשר משתמשים בחלק 12 או 13 מדובר לרוב בצלייה קצרה או ממשוכת כמו לצליית סטייקים. אז אם מגוון המספרים מבלבלת אותכם, אל תבהלו, אתם לא לבד. רוב הישראלים רוכשים בשר ללא ידע מקצועי על חלקי הבשר ולרוב מסתייעים בהמלצות של הקצב בקצבייה המקומית.

בחירת בשר אסאדו

לאחר שראינו כי בחירת בשר לבישול וצליה דורש ידע והכרות מוקדמת במפת חלקי הבקר והמלצות  מצד הקצב וגם מתן מתכונים מיוחדים להכנת הבשר, אפשר לעבור לרמה שנייה בהכנת בשר שלרוב מיועדת למומחים בתחום – הכנת אסאדו. בשר אסאדו מגיע מחלק הנקרא קשתית והוא  העסיסי יותר ומכיל שכבות שומן רבות יחסית, לכן הוא גם טעים יותר. ניתן לרכוש ולהכין אותו עם עצם או בלעדיה לפי הטעם האישי של הרוכש.

הכנת בשר אסאדו לאירועים

בניגוד להכנת בשר אסאדו בבית על האש, על הגריל, בתנור או בקדירה כאשר האמצעים מוגבלים יותר בכל הנוגע לעוצמת החום וכמות הבשר שניתנת לבישול, באולמות אירועים ישנם גריליים מקצועיים שבהם ניתן להכיןבשר אסאדו עם טעם משובח. אולמות אירועים אוהבים להציג את נתח האסאדו כשהוא שלם וחותכים לראווה את הנתח עם סכין קצבים חד מול האורחים בהגשה אישית. ישנה דרך הכנה נוספת של אסאדו וזאת על ידי עישון ממושך או צלייה על מוט. בדרך ההכנה אשר מזכירה הכנת שווארמה מזמינה את האורחים הבאים לאכול להתרשם ולבחור חלק מנתח האסאדו המשובח.

מתכון קצר להכנת אסאדו לאירועים בבית

אם מתחשק לכם להכין אסאדו בבית כמו שראיתם בחתונה בטבע אתם יכולים לעשות זאת על ידי מספר טיפים קצרים.

  1. צלייה ראשונית – צלו את נתח הבשר לפרק זמן קצר על האש כדאי להשחים אותו מעט.
  2. הכנת הרוטב – הכינו את הרוטב לבשר במקביל לצלייה הראשונית והוסיפו את הנתח לאחר מכן.
  3. בישול נוסף – בשלו את נתח אסאדו למספר דקות עם הרוטב לשם ספיגת הטעמים.
  4. צלייה שנייה ארוכה – הוציאו את נתח הבשר מהסיר וצלו אותו על אש נמוכה לפרק זמן של כמה שעות תוך כדאי שאתם משרים את הרוטב המוכן על הבשר כל חצי שעה לערך.

ההמלצה שצוינה קודם לכן היא הצעה ראשונית בלבד לצליית אסאדו. ישנם מתכונים מומלצים רבים שיכולים לסייע לכם להכין תבשיל אסאדו מקצועי. מצליית בשר אסאדו בסגנון אמריקאי והכנת נתח הבשר בסגנון דרום אמריקאי מתובל. אז בפעם הבאה שתבחרו אסאדו תדעו כי מדובר בעולם ומלואו. בתיאבון.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: