‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

בת מצווה במושב

גם אם אין לכם סבא וסבתא שגרים במושב, זה ממש לא אומר שלא תוכלו לערוך את מסיבת הבת מצווה של בתכם באווירה כפרית, אינטימית ומיוחדת. אפשר לומר, כמעט בוודאות, שהימים בהם מסיבות בת המצווה נערכו באולם ממוזג, התפריט היה מורכב מרבע עוף ועוגת סברינה לקינוח וכמובן איך אפשר לשכוח את מגדל כוסות הקריסטל אשר התמלא כאשר כלת השמחה אולצה לשפוך לתוכו בקבוק שמפניה זול, פסו מן העולם. לטוב ולרע, לילדים היום יש דרישות ועל אף שלא צריך להיענות לכל גחמה שלהם,  מסיבת בת מצווה במושב נערכת פעם בחיים וככזו יש לחגוג אותה בהתאם.
 

בחירת חברת הקייטרינג הנכונה

מכיוון שמדובר בעריכת אירוע במקום שאינו ערוך מראש, כמו אולם לצורך הדוגמא, יש להיעזר בשירותיה של חברת קייטרינג מומלצת שתספק לכם כל שדרוש לעריכת האירוע המושלם לרבות שולחנות וכסאות, שירותי בר, שירותי חנייה, מלצרים ואנשי שירות על מנת לספק שירותי הכוונת החנייה, מארחת בכניסה לאירוע ועוד. מעבר לכך חברת הקייטרינג תוכל לספק את כל התשתית להקמת האירוע כולל השכרת גנרטור בעוצמה מספקת, תאורה מתאימה לכל מוקד של האירוע, כולל תאורה מסביב ומעל שולחנות האורחים ושירותי הגברה מספקים.
 

בחירת התפריט

כידוע, לאוכל שיוגש באירוע עצמו יש חשיבות מרובה, בעיקר לאורחים, מכיוון שבחרתם בעריכת אירוע בסגנון כפרי, מה יתאים יותר מקייטרינג אסאדו שכן סגנון הצלייה הדרום האמריקאי מתאים גם לילדים האורחים וגם לאניני הטעם שבהם, ניחוחות הצלייה יגרו את בלוטות הטעם של האורחים עד לזמן הארוחה ומראה האסאדורים הפורסים את נתחי הבשר היישר אל הצלחת, יבטיחו לכם מחמאות מכל אחד מן האורחים.
 

טיפים לבחירת חברת הקייטרינג

לאחר שביצעתם סינון ראשוני ברשת ובחרתם לפחות 3 חברות שנראות לכם מתאימות, קבעו פגישה פרונטאלית ודאגו לשאול את כל השאלות הנכונות כגון האם לחברה יש שף או קונדיטור מטעמה אשר אחראים על האוכל או שמא מדובר בבעלי מקצוע חיצוניים, מהו סוג הבשר שיוגש והאם יש לעסק תעודת כשרות? מי אחראי לבצע את הביטוח והשגת הרישיונות לקיומו של האירוע ועוד. הדבר החשוב ביותר שעליכם להשיג בפגישה הפרונטאלית הוא אחד, האם יש לכם כימיה טובה עם בעל החברה או לא. על פרט זה יקום וייפול הצלחתו של האירוע.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סדנאות אסאדו
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: