‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

הפקות אירועים בטבע לגיבוש עובדים

כדי לשמור על האווירה במקום העבודה נעימה, קרובה וחברית, חשוב לצאת מדי פעם לאוויר הפתוח! ישנן דרכים רבות לשבור את השגרה, אך הטובה ביותר היא יצירת אירועים בטבע ומגוון בו יוכלו העובדים לחוש שמשקיעים בהם, ליהנות יחד, לצבור חוויות ולהכיר טוב יותר אחד את השני.

יתרונות הפקת יום כיף בטבע

קיימות אפשרויות רבות לימי גיבוש וכיף לעובדים, יצירתיים ומרתקים, כמו בילוי באסקייפ רום או סיור טעימות ביקב נעים. הבחירה ביציאה לטבע טומנת בה יתרונות רבים, שהראשון בהם הוא מגוון האפשרויות הרב שהיא מציעה.

יש לבחור מיקום המתאים לתקופה ולמזג האוויר, רצוי שיהיה רחב מספיק ונוח כדי להקים עליו את עמדות הגשת הארוחות ואת הפעילויות, ושיספק נוף שישנה אוויר ויאפשר לפגוש אחד את השני בתחושה חדשה.

אנו ממליצים לבחור נושא מרכזי לפעילות: מרוץ למיליון רווי בתחנות מעולם ה-ODT, יום למשפחות עם מתנפחים, מופע לכל המשפחה או יום טיול, כמו סיור במערות נטיפים או שיט מפרשיות על החוף. את אלו חשוב שילווה קייטרינג איכותי ומגוון שיתאים לכולם, ושידע להתנהל במקצועיות בשטח. בכל בחירה שלא תעשו – יש לדאוג שהכל יתקתק ודבר לא יחסר!

אז מאיפה מתחילים?

גיבוש צוות עובדים נדמה אולי כמשימה מורכבת, אך עם התכנון הנכון ובעלי המקצוע הנכונים, תזכו ליום רווי הפתעות ורגוע, שגם אתם תוכלו להישען אחורה ולהתרווח בו! כאשר מארגנים ערב צוות קטן ניתן בהחלט ליצור את הפעילות בעצמכם, בהתאמה להווי הקבוצתי של העובדים ולמורל, אך כאשר מפיקים אירוע גדול, רצוי להסתמך על מומחים בתחום.

תזדקקו לחברה מקצועית שתבצע עבורכם את ההקמה, אם זה גידור נדרש, שמירה ועזרה ראשונה, וכמובן הפעלת הפעילות. פעילות תחרותית תמיד מרגשת יותר מהפעלות ומתקנים בלבד, כי היא יוצרת גיבוש כאשר פועלים יחד ומשתפים פעולה כקבוצה.

הארוחה – שיאו של כל אירוע

כמו בכל אירוע משפחתי, חתונה בטבע, אירוע פרטי וכ'ו, גם באירוע חברה חשוב להשקיע בבחירת הקייטרינג. אוכל מזמין ואיכותי יותיר חותם ויציב את האירוע בזיכרון המשתתפים כאירוע מוצלח! בנוסף, הזמנת קייטרינג מגוון וחגיגי מייצרת תחושת השקעה ומחשבה על העובדים, עד הפרט האחרון.

כשמקיימים אירוע בטבע חשוב לוודא את הניסיון של חברת הקייטרינג באירועים מסוג זה, כדי לוודא שההתנהלות תהיה זריזה וההקמה תהיה מסודרת, שהאוכל יוגש טרי וחם, וצורת ההגשה המתאימה תיבחר מראש.

חשוב לדבר על החזון שלכם לגבי האירוע לפני עם המומחים מן הקייטרינג, כדי לבחור יחד צורת הגשה – בופה צבעוני ורחב אליו כולם יכולים לגשת, או הגשה במנות לשולחנות, מה שפחות מתאים לאירוע שמתקיימת בו גם פעילות חופשית. מומלץ ליצור פינת רביצה עם מחצלות ופופים, כדי שהאכילה המשותפת תתנהל באווירה שלווה ותזמין שיחה. אז קדימה – בחרו את התפריט המתאים והתחילו לשלוח הזמנות!

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: