‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

הפקת אירוע בטבע

אם החלטתם לחרוג מהשגרה הנהוגה ולחגוג את יום חתונתכם, בר המצווה לילד, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר בטבע, עליכם לקחת מספר דברים בחשבון שכן הפקת אירוע בטבע, קרי כל מקום שאינו סגור כדוגמת אולם אירועים, אלא ייחגג באוויר הפתוח דורש תכנון מקדים וביצוע ברמה מדויקת על מנת להפיק אירוע מושלם וחף מטעויות. מה צריך לקחת בחשבון? כל זאת במאמר שלפניכם.
 

נקודת ההתחלה

לאחר שקיבלתם את ההחלטה היכן אתם מעוניינים לחגוג, הצעד הבא הוא למצוא חברת הפקות שתעזור לכם "להרים" את האירוע ולמעשה לתרגם את החזון שלכם, הלכה למעשה, לאירוע עצמו. על בחירת החברה המקצועית שתפיק לכם האירוע, ייפול או תקום הצלחתו של האירוע ולכן יש לבחור בקפידה את החברה עימה אתם מעוניינים לעבוד. מעבר לכימיה המומלצת שתתקיים ביניכם לבין בעלי החברה, רצוי לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בהפקת אירועים בטבע, כזו שיש לה המלצות מחוגגים אחרים, וידע מקצועי נרחב על מנת ששום פרט מהפקת האירוע לא יתפספס.
במידה ומדובר על אירוע חתונה, כדאי שתקראו את המאמר בנושא הפקת חתונה
 

צ'ק ליסט להקמת האירוע מאפס

בדיוק כמו בכל מבצע ארגוני, גם כאן יש צורך בעריכת רשימת צ'ק ליסט, על מנת להבטיח שהאירוע יעבור בשלום ללא תקלות. כמובן שרוב רובם של המטלות מונח על כתפיה של חברת ההפקה שבחרתם אך עדיין, מוטלת עליכם החובה לפקח ולבדוק שהדברים אכן בוצעו ומספיק זמן מראש! כמובן שלאחר שבחרתם את המיקום האידיאלי עבורכם לעריכת האירוע, לפני הכול יש צורך לקבל אישורים מהמועצה המקומית או כל רשות אחרת, בכדי להבטיח את חוקיות האירוע. מעבר לכך, על החברה לדאוג להתאים את השטח שנבחר לאירוע עצמו כמו התקנת מערכת סאונד ותאורה בעוצמה הנכונה, השכרת גנראטור בעל עוצמה מספקת אשר יבטיח את זרימת החשמל השוטפת לאורך כל האירוע, הצבת תאי שירותיים כימים לנוחיות האורחים ועוד.
 

בחירת הקייטרינג

באירוע שנערך בטבע, נדמה כי אם תבחרו להגיש אוכל ביתי בסגנון עלי גפן ממולאים ודג חריף, הבחירה לא כל כך תתאים לנוף הנקי והאוויר הפתוח בטבע, מה כן? אי אפשר לטעות בבשר על האש ולא סתם בשר אלא צלייה בסגנון ארגנטינאי, קייטרינג אסאדו הוא התשובה המוחצת לאוכל שיוגש לאירוע שמתרחש בחיק הטבע, הבשר איכותי, המראה והריחות מעוררים תיאבון והכי חשוב, פשוט מדובר באוכל טעים! שיהיה בתיאבון!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בת מצווה במושב
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: