‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

הפקת חתונה בטבע

כיצד מפיקים חתונה בטבע באופן מרשים ובלתי נשכח

הפקת חתונה בטבע זהו טרנד שמלווה אותנו כבר מספר שנים, והוא אהוב מאד בעונות החמות, אך בעיקר בעונות המעבר, כשמזג האוויר נעים, לא חם מדי בחוץ, והלחות אינה מציקה. הפקת חתונה בטבע מחייבת היערכות שונה מצד המפיקים, במיוחד שכל האירוע עובר מהפנים אל החוץ, כולל נושא התאורה, ארגון השולחנות ונושאים אחרים.

במה כרוך הפקת חתונה בטבע?

הפקת חתונה בטבע מחייבת אנשי מקצוע מנוסים שידאגו לכל הפרטים, קטנים כגדולים הקשורים להפקת האירוע. זו הפקת שדורשת הכנות לוגיסטיות קפדניות ומורכבות, ותיאום עם גורמים שונים, שאף הם נוטלים חלק בהפקת האירוע, כמו אולם האירועים, אנשי הסאונד, חברת קייטרינג לאירועים קטנים ועוד. על מנת שהאירוע יתנהל כמו שצריך, חשוב שיהיה גוף שיתאם בין הגורמים השונים, ויהיה אחראי על החלטות שצריכות להתקבל בשטח, ויהיה גם אחראי לפתרון בעיות שעלולות להופיע לפני האירוע, או במהלכו.
כשמתכננים הפקת חתונה בטבע, צריכים לקחת בחשבון גם את נושא מזג האוויר, ובמידה והאירוע מתקיים בעונות שעדיין יש סיכוי לגשם, חובה שיהיה מקום בו האורחים יוכלו להתכנס במידה ומזג האוויר יהיה גשום, או שבמהלך האירוע הוא יהפוך לגשום.

מהו סוד הקסם של הפקת חתונה בטבע?

בחירת המקום של קיום האירוע, זו ההחלטה הראשונה שמתקבלת ע"י בני הזוג.במידה והתכנון הוא של הפקת חתונה בטבע, חובה לבדוק מראש, אם אולם האירועים ערוך מבחינה לוגיסטית ומעשית, לקיים אירוע אין-דורס, במידה ומזג האוויר משתנה לרעה, ויום שהיה צריך להיות בהיר ונעים, הופך להיות ליום גשום וסגרירי.
לשאלה האם כדאי לערוך חתונות בטבע גם בחורף, אין תשובה חד משמעית. היות והחורף בישראל הוא לא חורף אירופאי, לפעמים יכול להיות מצב של שבוע שלם של ימים יפים, אבל מי שבאמת רוצה לערוך חתונה בטבע, מומלץ שיבחר בעונות חמימות יותר. הפקה של חתונה בטבע, זו הזדמנות להזמין חברת קייטרינג שמגישה לאורחים, בשרים איכותיים על האש, באיכות גבוהה ובטעם ייחודי.
קייטרינג אסאדו בטבע לאירועים מיוחדים הינו קייטרינג המושתת על טהרת המטבח הדרום אמריקאי. אפשר להגיש את התפריט של קייטרינג אסאדו כבופה, הכולל סלטים, בשרים ותוספות, הפרוסים על פני מזנונים באופן חופשי, וגם באמצעות הגשה לשולחן. ההגשה לשולחן כוללת מיקס בשרים, סלטים ותוספות.
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: