‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

חשיבות משטח העבודה לבישול בתנאי חוץ

חולמים על סביבת בישול חיצונית בשטח הגינה, החצר או המרפסת? זה הזמן לדעת הכול על חשיבותו של משטח העבודה החיצוני לבישול בתנאי חוץ.

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים פרטיים מקימים לעצמם מטבחים חיצוניים אשר נועדו לשרת אותם לצרכי בישול, צלייה ואפייה בשטח החצר, הגינה או המרפסת הפרטית העומדת לרשותם. מטבחים אלו, בדומה לכל סביבת מטבח ביתית אחרת, מאובזרים במערכות ציוד שונות הכוללות בין היתר גם משטחי עבודה המיוצרים מחומרי גלם שונים, לרבות, עץ, אלומיניום, אבן טבעית או שיש. במידה וגם אתם חולמים על מטבח לבישול בתנאי חוץ, זה הזמן לדעת הכול על סוגי השיש השונים היכולים להתאים עבורכם כמשטחי עבודה לבישול.

בדומה למטבח הביתי, גם במטבחי החוץ המיועדים לגינה, לחצר או למרפסות הבתים, מומלץ לעשות שימוש בשיש גרניט המתאפיין בצפיפות גבוהה וכושר ספיחה נמוך או במשטחי שיש סינטטיים הכוללים בין היתר את שיש אבן קיסר, שיש סיליסטון, שיש קוריאן וכדומה. בשני סוגי השיש הנ"ל (סינטטי או גרניט), תוכלו ליהנות ממשטחי עבודה נוחים ופרקטיים לצרכי הבישול בתנאי חוץ, ובשני סוגי השיש, תוכלו ליהנות ממשטחי שיש הניתנים לניקוי קל ונוח ללא מאמץ מיוחד.

יחד עם זאת, חשוב לציין שאת משטחי שיש גרניט מומלץ לרכוש אך ורק בגוונים כהים וזאת מכיוון שמשטחי השיש מסוג גרניט המגיעים בגוונים בהירים הינם משטחים בעלי נטייה לספיחת כתמים לאורך זמן. משטחי שיש גרניט מיועדים יותר למטבחים פעילים המצויים בשימוש באופן תדיר ותכוף. מנגד, משטחי השיש הסינטטיים, המיועדים אף הם למטרות שימוש יומיומיות, מגיעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות וניתן להתאים אותם לכל סגנון עיצובי של המטבח החיצוני עליו אתם חולמים.

את משטחי העבודה של המטבח החיצוני, חשוב לנקות באמצעות מטלית לחה הטבולה בסבון נוזלי לניקוי כלים (יש להימנע משימוש בכל חומר ניקוי אחר העלול להכתים את המשטח). לאחר פעולת הניקוי המיועדת לצרכי הסרת שאריות מזון ובישול, אנו ממליצים לכם לכסות באמצעות שמשוניות המיוצרות מחומרים פלסטיים וזאת על מנת להגן על משטח העבודה מפני פגעי מזג האוויר.

לסיכום, משטחי העבודה המומלצים ביותר למטבחי חוץ הינם משטחי שיש סינטטי או משטחי שיש גרניט הניתנים לניקוי מהיר ונוח ומתאפיינים בצפיפות גבוהה וכושר ספיחה נמוך של כתמים. יחד עם זאת, על מנת לשמור על איכויות המשטח ועמידותו לאורך שנים, אנו ממליצים לכם להגן על המשטח באמצעות כיסוי פלסטי ייעודי בכל אותם מצבים בהם המשטח איננו נמצא בשימוש.

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: