‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

חתונה אינטימית בלב המדבר

אם חשקה נפשכם בחתונה אינטימית בלב המדבר, מיוחדת ובעיקר מקורית, עריכתה בלב מדבר יהודה או בכל אזור מדברי אחר בישראל, תענה על דרישתכם. אך מכיוון שמדובר באירוע חתונה שאינו שגרתי, ההכנות לקראת עריכת החתונה מצריכה תכנון לוגיסטי מדוקדק שלא יפספס אף פרט גדול כקטן על מנת שתקבלו את חתונת חלומותיכם. מה שבטוח שאם הלכתם על חתונה במדבר תקבלו ציון "10" על מקוריות!

 

היכן מתחילים?

אם לאחד מבני הזוג ניסיון מקצועי עשיר בהפקת אירועים אז חסכתם לעצמכם סכום כסף לא קטן, אם לא, עליכם ראשית להתחיל בחיפוש אחר מפיק האירוע שיתאים לכם ביותר וכמובן יצליח לתרגם את דרישתכם לאירוע החתונה בפועל. בד"כ בחירת המפיק תגיע יחד עם שירותי הקייטרינג והתפעול הכללי של האירוע. בחירת המפיק דומה לבחירת קבלן שיפוצים, או שהקבלן בוחר כל בעל מקצוע בנפרד ובמקרה שכזה העלויות יהיו גבוהות בהתאם או שהקבלן עצמו מספק את בעלי המקצוע תחת סכום עלות כללית שקבעתם מראש. מיותר לציין שהאופציה השנייה היא עדיפה גם כאשר בוחרים את המפיק שיהיה אחראי על החתונה.
 

למה צריך לדאוג?

כמובן שכל הפרטים שיצוינו בהמשך צריכות להתבצע בתיאום מוחלט עם המפיק, אך על מנת שתדעו מה כרוך בהפקת אירוע חתונה בטבע כמו חתונה במדבר להלן פירוט האלמנטים שיש צורך לדאוג להם מראש. נתחיל מהדבר הפשוט ביותר והוא רישיונות מהרשות המקומית לעריכת האירוע במקום. נושא זה אמור להיות מוסדר ע"י המפיק, כמובן  שיש צורך לדאוג גם לביטוח מתאים לאירוע עצמו. מעבר לכך, מכיוון שמדובר במיקום לא שגרתי יש לדאוג לכל הפרמטרים להצלחת האירוע כגון: השכרת שולחנות וכיסאות לאורחים כולל פינות ישיבה וחופה מסורתית, כמובן שיש לספק אמצעי תאורה והגברה  ואולי הכי חשוב גנראטור חזק אשר יבטיח אפס תקלות באספקת החשמל במהלך האירוע. בנוסף, יש לדאוג להקמת במת ריקודים ואיש סאונד צמוד לאורך כל האירוע. חשוב לוודא כי לכל המתקנים שיוקמו יש אישור מאת מהנדס חשמל מוסמך. ודבר אחרון שנוטים לשכוח ממנו ואין ספק שמדובר במוצר הכרחי והוא הצבת קרון שירותים לנוחיות האורחים ורצוי שיהיה ממוזג שכן מדובר באזור בעל אקלים חם ולח.
 

החלק המהנה ביותר

הוא כמובן בחירת התפריט שיוגש לאורחים בחתונה. הדרך הטובה ביותר לספק את רעבונם של האורחים ולהתאים את האוכל שיוגש לנוף המדברי הוא כמובן קייטרינג אסאדו מקצועי. בנוסף, חשוב לוודא כי יש מספיק אנשי שירות ומלצרים וכמובן בר אלכוהול משובח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: