‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

ככה עורכים אירוע בחוץ, עם שמירה מרבית על בטיחות המזון

לא מעט אנשים המתעדים לערוך אירוע כלשהו, בוחרים לערוך אותו דווקא בחיק הטבע. אירוע הנערך בחיק הטבע, הוא אירוע אשר כולל בו אווירה נעימה, נוף מרהיב והרבה אוויר צח. לאחר שבוחרים את האתר הרלוונטי בטבע עבור האירוע, זה הזמן לחשוב על כל הדברים האחרים הרלוונטיים עבור האירוע שלכם. אירוע מעין זה ידרוש בו אמנם התארגנות מורכבת יותר מבחינת כל מה שהוא דורש על מנת להתנהל בצורה הטובה ביותר, אך התכנון המורכב בהחלט יהיה שווה את זה בסופו של דבר.

כיצד דואגים לפן הקולינרי של אירוע בחוץ

אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע הוא כמובן הפן הקולינרי. כל אדם שעורך אירוע מעוניין להעניק לאורחים שלו את החוויה הקולינרית הטובה ביותר, אשר תכלול בה כמובן אוכל איכותי, משובח, טעים וטרי. אוכל אשר עומד מחוץ למתחם סגור, בתנאי חוץ למשך פרק זמן ארוך מהרגיל, לרוב לא ישמור על טעמו הטוב ועל הטריות שלו. לכן, כאשר עורכים אירוע בחוץ, יש צורך לשמור לאורך האירוע על טריות ואיכות המזון. כיום, ישנן מכונות אריזה אשר אורזות באופן מתקדם, איכותי וחדשני מגוון רחב של מוצרי מזון מכל סוג. מכונות האריזה מספקות אריזות מיוחדות שומרות טריות למוצרי חלב, למוצרי בשר טרי, למוצרים קפואים, לתוצרת חקלאית ועוד.  על מנת לארוז מוצרי מזון בצורה הטובה ביותר, אשר תשמור על איכותם וטריותם, יש צורך להתאים את סוג מכונת האריזה לסוג המזון הנארז מבלי שהאריזה תפגע בטעם ובמרקם של המזון. לכן, על מנת לדאוג למזון איכותי באירוע בחוץ, כדאי לבחור במזון הנארז באריזות איכותיות, על ידי מכונת אריזה המתאימה לכל סוג של מזון.

מדוע חשוב לבחור במזון מתאים לאירועים בחוץ

ישנן כמה סיבות שבגינן כדאי לבחור עבור אירועים בחוץ מזון שנארז במכונות אריזה איכותיות:

  1. אין ספק שאירוע בחוץ כאמור מסב הנאה רבה לכלל המשתתפים בו, אך אם הוא יציע אוכל לא מספיק טרי או טעים, הדבר יפגום באופן מהותי בהנאת המשתתפים בו ויגרום להם לזכור אותו כאירוע פחות מוצלח שהם היו נוכחים בו.
  2. אם מדובר באירוע המתמשך על פרק זמן משמעותי, מזון לא ארוז ולא תואם לתנאים שבחוץ ישמר לאורך זמן רב יותר, בעוד שמזון לא ארוז באופן איכותי או לא ארוז כלל, יאבד מטעמו הטוב במקרה הטוב או במקרה הפחות טוב פשוט יתקלקל.
  3. מזון לא ארוז באופן איכותי, אשר שוהה בחוץ בתנאים לא מתאימים לו פרק זמן ניכר, יהיה לא בטוח לאכילה. בכדי לשמור על בריאותו של כל אדם המצוי באירוע שלכם וטועם מהאוכל המוצע בו, יש לוודא שהאוכל יהיה בטוח לאכילה מכל הבחינות.

הפן הקולינרי באירוע לא פעם מכריע את האופן שבו האירוע כולו ייזכר בקרב כל מי שהשתתף בו. הקדמה הטכנולוגית המספקת כיום היצע רחב של מכונות אריזה, המותאמות לכל סוג של מזון, מאפשרת להנות מאוכל איכותי, טעים ומשובח, אשר נשמר לאורך זמן, גם כאשר הוא מצוי מחוץ למקום סגור כגון: מזווה, מקרר ועוד. ככל שמכונת האריזה איכותית יותר ומותאמת יותר לסוג המזון, כך המזון שתבחרו בו יעניק את ההנאה הקולינרית האידאלית.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: