‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

להפוך אירוע סטנדרטי לאירוע קונספט בלתי נשכח

הצלחה של אירוע נמדדת ברמת ההנאה וההשתתפות של המוזמנים בפעילויות או בשלבים השונים של האירוע וכמובן בדרגת מצב הרוח הטוב שלהם עת הם אוספים את חפציהם על מנת ללכת הביתה בסיום. על מנת לוודא שההנאה תהיה שלמה ומרובה חשוב להשקיע לא מעט מחשבה ברעיונות מקוריים שישדרגו את האירוע והוא יהפוך למשהו אחר - מיוחד, ייחודי וכמובן - בלתי נשכח. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הפיכת האירוע הסטנדרטי לאירוע קונספט.

כאשר מדברים על אירועי קונספט הכוונה היא לנושא מסוים שכל שלבי האירוע סובבים סביבו. כיום קיימים אינספור רעיונות לקונספטים שונים שיתאימו לכל מארגן אירוע וכמובן לכל סוג של אירוע, של קהל מוזמנים ושל אופי הבילוי שצפוי או מצופה במסיבה. ישנם קונספטים הקשורים לסוגי מזון שונים, לעיצוב מקום האירוע או לפעילויות החברתיות שתהיינה בו להנאת האורחים והעברת הזמן בנעימים.

איך מפיקים אירוע קונספט?

על מנת להבין איך לצאת לדרך בארגון מעניין ומאתגר שכזה, כדאי לעצור קודם כל ולהכיר את סוגי הקונספטים המוכרים והנפוצים כיום בעולם האירועים. כאשר כל האפשרויות ידועות ומונחות מול מי שמארגן - קל יותר לקבל את ההחלטה בנוגע לקונספט המתאים:

קונספט הקשור באוכל

  • מגשי אירוח - מבוססים על מנות קטנות (של 2-3 נגיסות ולא יותר) - יוצרים אווירה של חופשיות וקלילות, אפשר להמשיך לאכול תוך כדי שיחה או הקשבה לאחר.
  • שף פרטי - חלק בלתי נפרד מהעניין הוא צפייה בשף בעת שהוא מכין את המנות אל מול עיניהם המשתאות של האורחים והמוזמנים.
  • מזון עדתי - מנות הקשורות אך ורק בעדה מסוימת. במקרים רבים קונספט זה יהיה מלווה גם בעיצוב ותכנית אומנותית הקשורים לאותה העדה.
  • מזון הקשור לצורת תזונה מסוימת - כל סגנון מזון יכול בקלות להיהפך לקונספט בפני עצמו - קייטרינג דיאטטי, מזון ללא שומן, מאכלים הקשורים לדיאטת הפליאו, טבעונות או צמחונות.

קונספט הקשור בעיצוב ואווירה

חשוב לדעת שקונספט זה עשוי להשתדרג אפילו יותר במידה ויתקבל שיתוף פעולה של האורחים. נושא מסוים שעליו יוחלט מראש, ועל האורחים יהיה להגיע לבושים בסגנון מסוים, בצבע מסוים, בדומה לדמויות בעלות מכנה משותף או בסגנון לבוש עדתי. עיצוב האווירה יכול להיות קשור גם למקום שבו מתקיים האירוע - קישוט הקירות בהתאם לנושא הנבחר, בחירת הצבעים למפות, לכלי האוכל ואפילו למפיות שתהיינה מונחות על גבי השולחנות.

בחירה של קונספט - מהתחלה ועד הסוף!

נושא חשוב שאין להקל ראש גם בבחירה שלו הוא הנושא של חלוקת מזכרות לאורחים בסיום האירוע. מזכרות אלה - כשמן כן הן - תפקידן לסייע לאורח או לחבר להיזכר באירוע שבו נהנה כל כך ובמידה וגם הוא אמור להפיק אירוע בקרוב - תגרום לו המזכרת לרצון עז לנסות ולשחזר את הקונספט שממנו הוא נהנה ואותו מצא כמעניין וייחודי.

המזכרות יכולות להיות ממותגות או בעלות מסר אישי שיודפס ויוטמע באמצעים מקצועיים על ידי בית עסק שזהו תחום ההתמחות שלו והאורחים יהיו מלאי ציפייה לראות עם מה ייצאו בסוף הערב ועם מה ילכו הביתה, כשחיוך גדול על פניהם ומחשבות רבות אודות הרעיון של יצירת אירוע מיוחד שבאמת לא ישכחו מהר.

כאשר בוחרים קונספט לאירוע חשוב מאד להקפיד על הפרטים הקטנים וכך לא ייווצר מצב שבו פרט זה או אחר ייראו כנטע זר בתוך שלל אלמנטים המשתלבים זה בזה וקשורים האחד לשני ולנושא הכללי שנבחר על ידי מי שארגן את האירוע.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: