‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

למה שלא תלכו על חתונה בטבע?

התארסתם? מזל טוב! הגיע הזמן לתכנן את החתונה. גם אם תמיד חלמתם על חתונה מושלמת, התכנון שלה בפועל עשוי להתגלות כמורכב יותר משחשבתם; אבל אם תקפידו לזכור לאורך כל הדרך שמדובר ביום החגיגי והמשמעותי ביותר בחייכם עד כה, תצליחו להתגבר על כל מכשול.

כך למשל אם כבר הייתם בעשרות חתונות של אחרים, כחברים או כבני משפחה, יתכן שמאסתם בחתונות המסורתיות שנערכות באולמות או בגני אירועים והחלטתם שאתם רוצים ללכת על הפקת חתונה בטבע. כן, מדובר באחד מסוגי האירועים המסובכים יותר להפקה, אולם היתרונות שבצידו עשויים להפוך את האירוע הפרטי שלכם לכזה שהאורחים יזכרו לאורך זמן רב.

היתרונות של חתונה בטבע

אולמות וגני אירועים נוטים להיות אמנם מפוארים וחגיגיים, מעוצבים בטוב טעם ומרהיבים לעין, אולם בסופו של דבר כולם הולכים ונעשים דומים אלה לאלה. עיצובים של אולם או גן אינם נוטים להשתנות באופן מהותי בין אירוע לאירוע, כך שאם אתם מוזמנים שוב ושוב לאותם מקומות על מנת לחגוג בהם חתונות, בריתות ובר/בת מצווה, האירועים הללו עשויים לאבד מן הייחוד שלהם.

הטבע, לעומת זאת, משתנה כל הזמן. אירועים המתקיימים בחיק הטבע בהכרח יהיו שונים מבחינה ויזואלית זה מזה בשל הצבע השונה של העלים, ההבדל בציוצי הציפורים ואפילו הטמפרטורה יכולה להיות שונה באופן מהותי. חתונה בטבע יכולה להיות ייחודית לא רק בגלל הזוג שמתחתן או אופי קהל המוזמנים, אלא פשוט משום שהיא מתקיימת בחודש מסוים בשנה, כך שאם תגיעו כמוזמנים לאירוע אחר מספר חודשים לאחר מכן, אותו מקום כבר ייראה אחרת לגמרי.

גם מבחינה כלכלית יש יתרון משמעותי לחתונה בטבע, והוא חיסכון בהוצאות העיצוב: אם באולם או בגן אירועים תצטרכו לשלם יותר על סידורי פרחים במרכז השולחן או על תאורה מיוחדת באיזור החופה, חתונה בטבע תאפשר לכם ליהנות מפרחים טבעיים בכל מקום ואפילו להתחתן לאור השמש (בצהריים או בשעת השקיעה). לכך תוכלו להוסיף גם ציוצי ציפורים או את יופיים של פרפרים, וכך להעניק לעצמכם ולאורחים שלכם חוויה יוצאת דופן.

אם החלטתם ללכת על הקונספט של אירוע בטבע, כתבנו מאמר מעניין שכדאי לקרוא המדבר על ארגון חתונה בטבע.

 

אין קושי שאי אפשר לפתור

אם בין המוזמנים שלכם יש אנשים מבוגרים או נכים בכסאות גלגלים המתקשים בניידות, אתם עשויים לחשוב שאין ברירה אלא לקיים את האירוע באולם שקל להגיע אליו; אולם כיום ניתן להפוך כמעט כל שטח לנגיש עבור כל סוגי האורחים באופן שלא יפגע בחוויה הטבעית ואף יותיר את המקום ללא פגע לאחר סיום האירוע.

ואם אתם חוששים שתהיו תלויים לחלוטין בחסדי מזג האוויר, דעו כי ניתן להקים אוהלי אירוח גדולים או סככות, לאבזר ולמזג אותם באופן מלא כך שישמשו כאיזור הסעודה, רחבת ריקודים וכדומה. במילים אחרות, קיימים פתרונות לכל קושי שעלול לצוץ במהלך התכנון, כך שאתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מכל היתרונות של חתונה בטבע ולהתחיל את החיים המשותפים שלכם יחד ברגל ימין.

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: