‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

מה כולל קייטרינג לספורטאים?

ספורטאים רבים שורפים הרבה קלוריות בזמן פעילות גופנית ועליהם לדאוג לתפריט מיוחד אשר יכלול בין היתר סוגי אבקות חלבון וגם מאכלים המסייעים לבניית השרירים. אם מדובר בספורטאים צעירים, הרי הגוף שלהם מצוי בהליך גדילה ועליהם לוודא כי המאכלים שהם מכניסים לגופם מסייעים להם בהתפתחות ומתאימים לסדר היום שלהם. קייטרינג הכולל מאכלים המתאימים לעוסקים בספורט יכלול מספר אבות מזון בשביל ספורטאים אשר צריכים לאכול כל 4 שעות.

 אבות המזון העיקריים

אבות המזון העיקריים הם פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים. בואו נכיר בקצרה את כולם. פחמימות נחשבות למקור אנרגיה עיקרי. בעת עיסוק בספורט חשוב מאד כי כל ארוחה תכלול פחמימות כמו למשל אורז, תפוחי אדמה, לחם או פירות. חלבונים מסיעים לבניית תאים חדשים. המאכלים אשר מכילים חלבונים הם עופות, מוצרי חלב, קטניות ועוד. במידה ואתם נמנעים מאכילת בשר ומעדיפים תפריט צמחוני, הרי ניתן לקבל חלבונים גם מעדשים, חומוס או שעועית. שומנים מספקים חיוניות ומסייעים בספיגה של ויטמינים שונים. המאכלים אשר כוללים שומנים: טחינה, אבוקדו, שמן זית. ויטמינים מסייעים בהפקת אנרגיה מהמזון וכן משתתפים בבניה של כדוריות הדם ובנוסף מסייעים במניעת מחלות . מינרלים הם קבוצה הכוללת יסודות ואנו זקוקים להם לצורך פעילות תקינה. ניתן למצוא אותם במלח בישול, אגוזים או שקדים.

כיצד אבקות חלבון מסייעות לספורטאים

 חלבונים מסייעים לספורטאים הצעירים המעוניינים להשקיע בבניית שרירים או לשקם שרירים פצועים. ספורטאים זקוקים לאבקות חלבון כהשלמה של כמות החלבונים היומית זאת בשל העובדה כי במהלך האימון מתקיימים הליכים של הרס השריר וקיים צורך בבנייה של מסת השריר בגוף. ניתן למצוא סוגי אבקות חלבון שונים ואותם סוגים נחשבים לדעת רבים יעילים יותר מחלבון מן החי בשל הספיגה שלהם בגוף בהשוואה לעיכול איטי. 

כיצד אבקת מי אלפא מסייעת לספורטאים

הזכרנו את העובדה כי קיימים סוגי אבקות חלבון שונים ואחת מהן היא אבקת חלבון אלפא אשר כוללת חלבון ומי גבינה ונספגת בגוף במהירות. אבקה מסוג זה מזרימה חומצות אמינו ומעודדת הליכי בנייה של השריר.

 מוזמנים להתייעץ עם מוכרים בחנות

אם בעבר ספורטאים נאלצו לרכוש אבקות חלבון אשר טעמן לא היה טעים במיוחד, הרי בשנים האחרונות אין זה כך וניתן לראות את השינוי החל בתחום. היצע הטעמים והסוגים כבר אינו מוגבל וניתן לראות כיום סוגים שונים. ספורטאים חייבים להחזיר את החלבונים לגופם במטרה לסייע לשרירים שלהם להפוך חזקים יותר וכך להתאושש מפני פציעות.

 על מנת לרכוש את האבקה המתאימה ביותר עליכם להתייעץ עם מוכרים בחנות. כיום ישנן חנויות רבות בהן תמצאו סוגי אבקות אבל מבין החנויות כדאי לבחור את החנות הטובה ביותר, זו אשר קיבלתם המלצה מטעם מומחים בתחום או מטעם לקוחות מרוצים. טרם רכישת האבקות ההמלצה היא להתייעץ עם אותם אנשים על מנת לבצע את הרכישה הטובה ביותר.

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: