‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

עלויות הפקת אירוע בחיק הטבע

לפני כל תכנון אירוע, הדבר הראשון שעושים הוא מחליטים על גודל התקציב. התקציב עצמו יושפע ממספר אלמנטים ובין היתר מהי כמות המוזמנים שלכם ומהו האירוע אותו אתם מעוניינים להפיק. מכיוון שלחגוג אירוע בחיק הטבע מצריך את בנייתו מנקודת האפס, חשוב לדעת מהן העלויות הכרוכות בהפקה שכזו ומהם המשתנים המשפיעים על המחיר הסופי. כל זאת במאמר שלפניכם.
 

אירוע בחיק הטבע – לעשירים בלבד?

אז זהו שהתשובה היא לחלוטין לא! היום כמעט כל אחד יכול לבחור לחגוג אירוע בחיק הטבע, הסייג הוא שאכן מדובר בשאלה של תקציב, שכן לא כולם יכולים לחגוג כמו הבן של הבן של יצחק תשובה, מה כן? בהתאם לדרישתכם ותנאי השטח, ניתן להפיק אירוע מדהים גם אם אתם (עדיין) לא מיליונרים.
 

מה משפיע על העלויות

הקריטריונים המשפיעים על עלויות ההפקה הם רבים, בראש ובראשונה המיקום עצמו.

ככל שמדובר במיקום יותר אקזוטי, מרוחק ובעל מאפייני שמורת טבע, האישורים שיש להשיג מהרשויות המקומיות פשוט יעלו יותר. מעבר לכך המרחק של הלוקשיין הנבחר ישפיע על התשלום לספקים השונים שכן ככל שהמיקום רחוק יותר מהמרכז, עלות הדלק תשפיע על המחיר הסופי. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את נושא השכרת הציוד הכבד, נושא כלשעצמו מהווה הוצאה לא קטנה, כגון השכרת אוהל לאירוח האורחים, ציוד ההגברה והתאורה, השכרת גנרטור ראשי לאירוע ועוד. הקריטריון אשר מרחף מעל כל ההוצאות הוא התיזמון. החיסרון בעריכת אירועים בחיק הטבע הוא האפשרות לקיימם רק בעונת האביב/קיץ (אלא אם כן מדובר באירוע בים המלח) וזו העונה "החמה" של האירועים, מה שאומר שהעלויות באופן אוטומטי מתייקרות.
 

מה יכול לעזור לכם להוזיל עלויות

פשוט מאוד, תבחרו בחוכמה את הספק הראשי, תסכמו איתו על מחיר ואוטומטית העלויות יצטמצמו. כיום, בניגוד לעבר, עריכת אירועים בחיק הטבע הפכה לאפשרות נפוצה (יחסית) באוכלוסייה ולכן מרבית חברות הקייטרינג אשר מספקות את הנתח המרכזי באירוע שהוא האוכל, השכילו להתמקצע גם בהפקת האירוע עצמו וידאגו לכם למגשי אירוח זולים. לכן בבואכם לבחור את חברת הקייטרינג לאירוע שלכם, תוכלו לסגור "שתי ציפורים" במכה אחת, גם תזכו בקייטרינג משובח כגון קייטרינג אסאדו וגם במפיק מקצועי לאירוע!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קייטרינג אסאדו במרכז
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: