‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

ערבי חברה וגיבוש באווירה לא שגרתית

היעד המרכזי בעריכת ערב חברה וגיבוש עבור העובדים הוא בעיקר על מנת להודות לעובדים על עשייתם ומאמצם היומיומי עבור החברה. היעד המשני הוא שינוי אווירה וההזדמנות לקרב וליצור קשרים חדשים בין העובדים, מעין "שבירת דיסטנס" בין המנהלים לבין העובדים הותיקים והחדשים כאחד. אז איך ניתן ליצור ערב חברה וגיבוש ייחודי אשר יבטיח הנאה וסיפוק לכל המשתתפים?

בחירת הקונספט המתאים עבורכם

מרבית השכירים בשוק, כמעט בכל תחום מבלים את מרבית יומם בישיבה במשרד מול מסך מחשב ולכן שבירת השגירה נעוצה ראשית בבחירת המיקום ורצוי מיקום פתוח. עריכת ערב גיבוש לעובדי החברה בחיק הטבע היא בעלת יתרונות רבים ראשית, שינוי של 180 מעלות אשר מבטיח "השתחררות" מרבית של צוות העובדים. שנית, האפשריות לפעילויות מעניינות רק מתרחבות כגון משחק "חפש את המטמון" אשר מצליח לרגש יותר בשל המרחבים של חיק הטבע או קיום סדנת יוגה קבוצתית אשר מעצימה יותר על חוף הים אל מול השקיעה ועוד שלל רעיונות.

שלב הביצוע – שכירת חברת הפקת אירועים

שכירת חברת הפקת אירועים תבטיח לכם ראש שקט בכל הנוגע לתכנון, ביצוע וניהול ערב החברה והגיבוש לעובדים. החל מבדיקת ההיתרים הרישיונות לעריכת האירוע במקום שנפשכם חפצה בו וכלה באספקת קייטרינג איכותי. על החברה שבחרתם להפיק את האירוע, לספק את הנדרש לקיום ערב גיבוש מדהים כהלכתו כגון:  פינות ישיבה, שולחנות וכסאות, גנראטור ראשי, תאורה מספקת ומנהל אירוע שיעמוד לשירותכם בכל רגע נתון מערב הגיבוש. לא פחות חשוב, יש לבדוק כי החברה מספקת כיסוי ביטוחי מלא על מנת להבטיח ראש שקט במהלך הערב ונטו הנאה.

קייטרינג אסאדו

חווית בשרים בלתי נשכחת היא אחת הסיבות להצלחתו של כל אירוע שכן רובנו אוהבים ומעריכים חגיגת בשרים. שוקלים לעשות אירוע בחיק הטבע אך חוששים מעלויות הפקת אירוע בחיק הטבע. כידוע, אורעים בטבע הם קסומים ומלאים באווירה טובה ובנוסף אורח שבע הוא אורח שמח לכן גרילים הפרוסים לאורך הרחבה, אשר מעלים עשן ומפיצים את ריחו של האסאדו יבטיחו את שביעות רצונם של העובדים מכם המארגנים ויודו לכם בהמשך הערב בהשתתפות פעילה וכמובן בהמשך עבודתם בחברה.

 

 

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: