‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג אסאדו בהגשה

כאשר מחפשים רעיון של קייטרינג לאירועים, קיימות לא מעט אפשרויות. עם זאת, כאשר רוצים להפתיע באירוע עם בשר, כפי שבשר צריך להיות, לא כדאי להתפשר - קייטרינג אסאדו בהגשה יהיה הדרך הטובה ביותר. 
חתונה_בטבע_אסאדו_בטבע
 

אסאדו מקורי אמיתי 

הביטוי "קייטרינג אסאדו בהגשה" מצריך מעט הסבר שיבהיר על מה בעצם מדובר. הבסיס של הדברים מצוי בנתחי הבשר המתאימים לאסאדו, בשרים שונים ומגוונים שיכולים להתאים לטעמים שונים. מלבד בשר משובח יש כמובן צורך בגריל מקצועי ומתאים, במתקני צליה מיוחדים וכן במתקנים לעישון הבשר באופן מדויק. 
יש כמובן צורך גם במומחי גריל ממעלה ראשונה, כאלה שיודעים כיצד להתייחס לבשר, כיצד לצלות אותו, כיצד לעשן אותו במדויק. בנוסף לכל זאת, קייטרינג אסאדו המגיע בצורת הגשה מצריך כמובן מלצרים מקצועיים, כאלה שיודעים לספק את השירות הנכון, באווירה הנכונה.
בקייטרינג אסאדו בטבע יודעים מהו אסאדו מקורי אמיתי עוד מהבית. כחברה שהוקמה ומנוהלת על ידי בני משפחה מארגנטינה, ההבנה והידע בבשר הם תוצאה של מסורת משפחתית ארוכת שנים. את אותה אהבה לבשר מנחילים בחברה לכל העובדים ואת הטעם הטוב מעבירים הלאה – במסגרת אירועים שונים. 

אפשר גם בבית

קייטרינג אסאדו בהגשה יכול להתאים למגוון רחב של אירועים, בכל מקום ובכל אתר. בין הלקוחות המרוצים של קייטרינג אסאדו בטבע ניתן למצוא:
• הורים שערכו ברית מילה בחצר הבית הפרטי. 
• בני זוג שחיפשו את המענה המושלם לחתונה בטבע
• חברות שביקשו להפיק אירוע לכבוד עובדים מצטיינים, יום כיף או יום גיבוש. 
• קבוצות חברים שרצו אירוע עם בשר כמסיבת שחרור, למסיבת רווקים או כהפתעת יום הולדת.
לכל אירוע, בבית, בטבע, בגן אירועים או באולם מקורה – זהו פתרון שיכול להתאים. כאשר הבסיס הוא שירות טוב, בשר מצוין, והכנה מעולה – הלקוחות פשוט ממליצים. יש להוסיף שקייטרינג אסאדו בטבע ערוכים לספק שירות ומענה נוסף לכל צורך. בין היתר:
• ניתן לקבל שירות מלא של הפקת אירועים, לרבות כאלה שנערכים בטבע. 
• ניתן לקבל שירות והקמת דוכן קייטרינג אסאדו, על פי סגנון המתאים לכל לקוח. 
• ניתן לקבל מענה לאירועים קטנים, בינוניים או גדולים. 
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: