‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג אסאדו לחינה

פעם כשהיינו עושים חינה, ההורים דאגו שהאוכל יהיה מסורתי. הרי לא יכול להיות שבחינה מרוקאית או פרסית לא יכול להיות שהאוכל לא יהיה מהעדה, אחרת מה הרעיון? האוכל צריך להיות מתואם לטקסים, ומאחר והטקס הוא בעל מאפיינים דתיים-עדתיים והלבוש הוא עדתי מסורתי, לא יכול להיות שהאוכל יהיה שונה לגמרי.
הימים השתנו וכיום יותר ויותר זוגות עורכים חינה עם תפריט מגוון. אפשר למצוא על שולחן המטעמים לצד הסלטים והמאכלים המסורתיים גם מאכלים מכל קצוות העולם, סושי, פסטות, המבורגרים לילדים, ועכשיו נספר לכם שאפשר למצוא גם אסאדו ובשר. בעזרת קייטרינג אסאדו לחתונה, תוכלו לפנק את האורחים בבשר משובח בחינה שלכם.
השילוב בין חברות קייטרינג אסדו כשר שמכינות גם מגוון מאכלים אחרים לבין אורחים שמצפים לקבל באירועים מאכלים מסוגים שונים, הניע מצב בו אירועים דוגמא חינה בה המאכלים הטיפוסים זזו מעט הצידה וקיבלנו קייטרינג אסאדו לחינה קייטרינג שמגיש שולחן עם שלל בשרים איכותיים, לעיתים האסאדו נעשה במקום באמצעות גרילמן מומחה, עם רטבים כמו בארגנטינה (צ'ימיצורי), ועוד מגוון בשרים וסלטים שמשתלבים היטב לצד האסאדו על הצלחת.
אחת החברות המובילות בתחום של קייטרינג אסאדו היא חברת קייטרינג אסאדו בטבע שמספקת קייטרינג אסאדו לברית וכן קייטרינג אסאדו ליום הולדת ומגוון אירועים נוספים. מדובר בחברה שפעילה כבר שנים רבות בשוק הישראלי. שורשיה מגיעים מארגנטינה, ועם עלייתם של בני המשפחה ארצה הם הקימו כאן חברת קייטירנג שעורכת אירועים רבים הן פרטיים והן עסקיים. באירועים אלו נהנים האורחים מתפריט מיוחד שכולל הרבה מאוד בשרים, סלטים, קינוחים ברמה גבוהה וכמובן אלכוהול ארגנטינאי משובח, שלא יכול שלא לבוא עם הבשר הארגנטינאי.

קייטרינג אסאדו לחינה גם הסבתא תאהב

נחזור רגע לקייטרינג אסאדו לחינה. אף אחד לא הציע לוותר על המאכלים המסורתיים, כולל המתוקים והסלטים. אך מאחר והקהל הינו קהל רחב משלל העדות (לרוב), רצוי להציע לו גם תפריט מגוון שיכול להתאים לו. מאחר ולא ניתן ללכת על מגוון של מאה אחוז ואי אפשר בהכרח להביא מאכלים מכל סוג וסוג, רצוי ללכת על מכנה רחב. קייטרינג  אסאדו לחינה יכול להיות בהחלט תשובה הולמת, הרי רובנו אוהבים בשר ואם לא בשר אז את הסלטים והתוספות הנלוות אליו. אסאדו משובח יתאים בוודאי לכל מי שאוהב בשר ברמה גבוהה. מה עוד שזה יכול להכין את האורחים שלכם לקראת החתונה ולאוכל שיקבלו שם.
 
לסיכום, אנחנו ממליצים על קייטרינג אסאדו לחינה של קייטרינג אסאדו בטבע, אוכל ארגנטינאי שמספק את הבשר הטוב ביותר שיש עד לשולחן.
 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: