‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג בשרי לעסקים

יש עסקים אשר המענה לצורך בהסעדת עובדיהם הוא הזמנת שירות קייטרינג לעסק. על פי רוב קייטרינג בשרי לעסקים נותן מענה כפול: הוא מנגיש ומזמן את ארוחת הצהריים אל תוך העסק (המשרד) ובכך מייתר את הצורך לצאת החוצה, לבזבז זמן עבודה יקר. האוכל מובא חם וטרי על העסק וניתן לאכול אותו לאלתר מבלי להמתין לשירותו של מלצר, ודאי ללא צורך לעמוד בתור מול דוכן שווארמה או  פלאפל.

תפריט מגוון, מאוזן ובריא

הזמנת קייטרינג בשרי לעסקים משירות הסעדה הערוך לתת מענה לכל דרישה מאפשר תכנן תפריט קבוע או משתנה על פי דרישה או רצון, ובכך לגוון ולהעשיר את התפריט. ניתן לפצל את ההזמנה לפי סוגי מנות על פי העדפת העובדים. ניתן לתזמן את שעת ההגעה של המשלוח על פי מה שמתאים לעסק. שירות זה מאפשר לצרוך מזון משביע, מזין, נטול תוספים שאינם מוסיפים בהכרח לא לבריאות ולא להעשרת המזון. חברה המציעה שירותי קייטרינג מאפשרת ללקוח מבחר עשיר שמתוכו ניתן להרכיב תפריט עשיר ומגוון. המבחר מאפשר "לשחק" עם הסלטים והתוספות החמות, המהווים חלק בלתי נפרד מהארוחה. עסק המספק שירותי הסעדה בשריים יכול גם להכין על פי דרישה מנות לצמחוניים.

 

תשתית חיונית לעסקי ההסעדה

מי שעוסקים בתחום ההסעדה נדרשים לתשתית גדולה ומגוונת. ראשית- אמצעים להכנת האוכל, בישולו, לצלייתו, לאפייתו, לאידויו ולכל שאר הפעולות הנדרשות. הוא צריך כלי קיבול גדולים, מקום לאחסון חומרי הגלם, לרבות מקפיאים. מי שמספקים קייטרינג לעסקים בפרט ובכלל נזקקים למקור שבו יוכלו לרכוש בשר איכותי, נקי, שניתן לסמוך על מקורו. שירות קייטרינג כולל כמובן אמצעי שינוע המזון לכל מקום נדרש, כלים, שולחנות וכיסאות שירותי מלצרות.

מים קרים וחמים זמינים בכל שעה

לבד מהמזון חשוב ביותר לעסק הוא הימצאותו של בר מים. בר מים לעסק, שעובדיו יכולים בכל רגע נתון לגשת אליו, לשתות מים קרים או להכין משקה חם, אף היא חוסכת זמן המתנה. בר מים לעסק מהווה חלק בלתי נפרד מהתשתית החיונית שלו. הוא מייתר את הצורך לצאת להפסקת קפה מחוץ למשרד ולערוך אותה בתוכו.על קיבה מלאה, כאשר לעובדים יש אפשרות להכין לעצמם כוס משקה חם או ללגום מים צוננים כאוות נפשם, ההספקים והתפוקות גדולים יותר. 

שימו לב

על מנת לבחור בחברת הסעדה שתיתן לכם, אכן, את המענה הנדרש חשוב לערוך סקר שוק ולהתוודע אל המרכיבים החשובים: המקצועיות, האמינות, טיב המזון בכלל ומקור חומרי הגלם בפרט, הזמינות, המחירים, המגוון, הניידות, הניקיון, ההיגיינה, האפשרות לתזמן את מועד הגעת המזון לשעה הרצויה ועוד. כמו כל שירות שצורכים אותו בקביעות ובתדירות גבוהה ואולי יותר מכל שירות אחר- כאשר מדובר במזון אסור להמר, ודאי אסור לקחת סיכון, ולכן חשוב להקפיד כל הזמנת קייטרינג בשרי לעסק מהספקים הטובים ביותר. 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: