‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג לאירועים עם מטבח תעשייתי

מטבח תעשייתי מאפשר לחברת קייטרינג להגיש כמות גדולה של מנות בלי להתפשר על האיכות. אם מזמינים קייטרינג לאירועים מחברה שמפעילה מטבח תעשייתי, אפשר למשל לדרוש ממנה שילוב בין סוגים שונים של קייטרינג בשרי וגם קייטרינג אסדו למאות מוזמנים. לשם השוואה, שירותי קייטרינג בלי מטבח מוסדי בדרך כלל לא יעמדו בדרישות כאלה ולכן יגבילו את בעלי האירוע.

המשמעות של קייטרינג עם מטבח תעשייתי היא ריכוז כל הדרישות תחת קורת גג אחת. מהבחינה הזו, מטבח תעשייתי דומה מאוד למטבח מוסדי שיש בארגונים, בחברות, במפעלים ובתעשיית המזון. גם במטבח מוסדי וגם במטבח תעשייתי ניתן לראות היצע גדול של מכשירי חשמל וכלים וגם משטחי עבודה גדולים, רחבים ומוגדרים.

איך מוודאים את הבטיחות של מטבח תעשייתי?

חברת קייטרינג שמפעילה מטבח תעשייתי צריכה לעמוד בהנחיות או תקנות משרד הבריאות למטבחים. בשביל לעשות את זה, על החברה להפעיל יועצי מטבחים ולבדוק נושאים כגון היגיינה ובטיחות. לאחר מכן עליה להגיש מסמכים המעידים על כך שהיא עומדת בדרישות של מטבח תעשייתי ולהשיג את אישורי רשות הכבאות ולעיתים גם העירייה.

המטרה של תקנות משרד הבריאות למטבחים ושל השירות שאותו נותנים יועצי מטבחים הוא לאפשר הפעלה של מטבח תעשייתי ללא חשש. כאשר משרד הבריאות בודק את המטבח ומאשר אותו לשימוש, אפשר להיות בטוחים שהוא בטיחותי לחלוטין ושאין בו סיכון לציבור. במקביל, ניתן לנצל את השלב של התאמת המטבח לתקנות משרד הבריאות על מנת לתאם ביקורת כשרות.

כל היתרונות של מטבח תעשייתי – גם באירועים פרטיים

עד לפני מספר שנים הצליחו רק בעלי אירועים גדולים ומסחריים ליהנות מהיתרונות של מטבח תעשייתי. עם זאת, כיום זה כבר לא המצב ומטבח תעשייתי שמתוכנן היטב הוא חלק בלתי נפרד מאירועים פרטיים. כאשר המטבח התעשייתי גם מותאם לצרכי הלקוחות ולתפריט המבוקש, הוא מגלם בתוכו המון יתרונות באירועים פרטיים קטנים ואינטימיים.

ההצלחה של קייטרינג לאירועים תלויה מטבע הדברים במטבח שבו משתמשים כדי להכין את המנות. אם רוצים להגיש קייטרינג אסאדו או סוגים אחרים של קייטרינג בשטח, צריך להגיע מראש עם מטבח שמאפשר את זה. כאן נכנס לתמונה הערך המוסף של קייטרינג בשרי שאותו מכינים בתוך מטבח תעשייתי לפי תקנות משרד הבריאות והנחיות אנשי מקצוע.

בשורה התחתונה, בעלי אירועים פרטיים ומסחריים צריכים להכיר את האופן שבו סוג המטבח משפיע על המנות שהאורחים שלהם מקבלים. אם בעלי אירועים רוצים לדאוג לרמה גבוהה של שירותי קייטרינג, כדאי להם לתת עדיפות לחברה שמכינה את האוכל במטבח תעשייתי. המטבח הזה מייצר המון יתרונות באירועים קטנים וגדולים ולעיתים הוא היחיד שמאפשר הגשת מאות מאכלים בתוך זמן קצר – בלי להתפשר על רמת הביצוע, איכות חומרי הגלם או כמובן מהירות ההכנה. 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: