‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג לאירועי בת מצווה

כל ילדה מחכה ליום המיוחל בו היא תחגוג את בת המצווה שלה. היום כל אירוע בת מצווה הוא הפקה בפני עצמו, להורים קשה לעמוד בקצב הבקשות, הספקים, בעלי המועדון וכו'... בכל אירוע טוב צריך שיהיה אוכל טוב, איך נדע לבחור את הקייטרינג המתאים לאירוע של הילדה?

בת מצווה, האם באמת כל כך קשה לארגן אירוע שכזה?

בעבר, אירועי המצוות היו מאוד מצומצמים, צנועים וקלילים, היה מספיק להזמין את החברים לחצר, לעשות כמה משחקים, עוגה וכך הייתה נגמרת לה הבת מצווה. היום הדברים שונים, כמעט כל ילדה היום תחגוג את בת המצווה שלה במקום המתמקצע באירועי בת מצוות, אולמות אלה בדרך כלל קטנים יותר מאולמות לאירועי חתונות.

ארגון האירוע לא מתחיל ונגמר רק בבחירת מועדון הבת מצווה, על ההורים לספק גם אטרקציות לחברות הילדה, כניסה מיוחדת לילדה, שירים, מנחה לאירוע וכמובן האוכל. אפשר להקל מאוד על היומיום של ההורים בכך שנפנה לחברת הפקות שתהיה אחראית להקמת האירוע, אך כשמגיעים לאוכל עלינו לבחור חברת קייטרינג שתתאים לנו, הן מבחינת כשרות, הן מבחינת טעמים, אלרגיות והעדפות. לכן, בכדי להקל על עצמכם פנו לחברת הפקות, ולאוכל דאגו בעצמכם לבחירה נכונה.

 

בחירת צלם

בעידן זה של פלאפונים כשהכל מתועד רק על גבי מסך חשוב באירוע לשכור גם צלם מקצועי שיתעד את הילדה בהגיעה לאירוע, שידאג לאלבום תמונות שישאר אצל הילדה, ויסריט את הקטעים החשובים.

בחירת הצלם חשובה גם היא, עליכם יהיה לקרוא ביקורות, לבקש המלצות ממכרים, ולהיפגש עם מספר צלמים ולפי הכימיה הנוצרת תדעו לבחור את הצלם הנכון. חשוב מאוד לדאוג לכך שיהיה לכם ולילדה נוח עם הצלם, כי יהיו לכם הרבה בקשות במהלך האירוע ולא כיף לקבל פרצוץ זועף או חמוץ בזמן אירוע כל כך חשוב.

 

בחירת חברת קייטרינג לאירוע

לרוב אולמות המיועדים לבת מצוות לא מספקים אוכל לאורחים, אולי בר מתוקים ושתייה. בחירת חברת הקייטרינג הינה חשובה, עליכם יהיה להתאים את האוכל גם לחברות הילדה וגם לאורחים מבני המשפחה. היום לא מספיק להזמין מספר מגשי פיצה וכך לסיים את האירוע.

תוכלו למצוא בכל חברת קייטרינג מספר מנות שמתאימות לאירוע, תוכלו לחלק את מספר המנות לפי מספר הילדות שלהן יהיה אוכל המותאם להן, ועוד מנות שיהיו בשביל האורחים הבוגרים יותר. חברות קייטרינג מציעות שירות אוכל במחירים סבירים והוגנים, בעיקר לעומת אולמות אירועים בהם אתם משלמים כ 300 ש"ח על ארוחה. בנוסף, ישנן חברות המציעות גם שירות של מלצרות בזמן האירוע.

האוכל מגיע חם ובקופסאות השומרות על החום, תמיד עדיף לדאוג לפלטות שישמרו על האוכל חם כיוון שיש הרבה עיכובים עד שמגיע שלב האוכל ולא תרצו להזמין את חברת הקייטרינג באמצע האירוע ואז לפרוק את האוכל. חשוב שהאוכל יגיע לפני תחילת האירוע. כמובן שרוב חברות הקייטרינג כשרות. לפני ההזמנה דאגו לבדוק שאין אלגריות מסוימות לאורחים וחלקו את המנות לפני מספר הילדות (עדיף להוסיף כמה מנות על מספר הילדות) ולפי מספר האורחים הבוגרים.

 

לסיכום

אירוע בת המצווה הוא מבין האירועים החשובים ביותר בחיי הילדה, חשוב לילדה לעשות משהו שיישמר כזיכרון טוב בחייה וגם שהחברות שלה יהנו. להורים קשה מאוד לעמוד בכל הבקשות וליצור קשר עם כל הספקים, זה משפיע בצורה אינטנסיבית על חיי היומיום שלהם. לכן, אם אין ברשותכם זמן פנוי העדיפו לשכור חברת הפקות או מועדונים לבת מצווה שתדאג לבנות את האירוע מתחילתו ועד סופו.

חלק מחברות ההפקות מציעות לכם להשתמש בצלם שלהן, אנו ממליצים לבדוק מספר צלמים ורק אז להגיע להחלטה סופית. הבחירה בצלם היא חשובה מאוד וזה בעצם הזיכרון היחיד שישאר לכם מהאירוע, דאגו לכך שתהיה כימיה טובה בין הילדה לבין הצלם וביניכם לבין הצלם. אף חוגג לא רוצה לקבל תחושה לא נעימה מהצלם… לאחר שכבר סגרנו הכל, נותר לנו רק למצוא חברת קייטרינג, בחירת החברה היא חשובה, עליכם יהיה להתאים את האוכל לאורחים. חלקו את המנות למנות ילדים ומנות בוגרים, בדקו שאין לאף אורח אלרגיות מסוימות ואם יש הימנעו מסוג אוכל זה.

חשוב שהאוכל יגיע לפני האירוע ולשם כך תצטרכו לדאוג לפלטות שישמרו על האוכל חם (לרוב באולמות כאלה כבר יש פלטות). דאגו להזמין מספר מנות אקסטרה למקרים בהם ישארו אנשים רעבים או שירצו להחליף מנה.

 

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: