‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג לבר מצווה בחצר האחורית של הבית

עומדים לקיים אירוע בר/בת מצווה לילדיכם בחצר האחורית או הקדמית של הבית? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת שירותי קייטרינג לאירוע.

הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים הינה פעולה המחייבת אתכם לבחון מספר תנאים מקדימים לצרכי ביצוע ההזמנה, ובעיקר כאשר אתם עומדים לקיים את האירוע המתוכנן בתנאי חוץ או שטח. הפקת אירוע בר מצווה או בת מצווה לילדיכם בחצר האחורית של הבית, מחייבת אתכם בראש ובראשונה לבחון האם עומד לרשותכם שטח אופטימאלי לצרכי הקמתו של מטבח חוץ המיועד לצרכי הכנתן של מנות האוכל העיקריות במהלך האירוע.

במקביל, הזמנת שירותי הקייטרינג מחייבת אתכם לבחון תנאים מקדימים נוספים כגון: מספר המשתתפים באירוע, סגנון ההגשה המועדף עליכם, וכמובן, סוג הקייטרינג בו אתם מעוניינים: מטבח חלבי, בשרי, קייטרינג כשר וכדומה.

על מנת לקבוע את כמות המנות אותם נזמין עבור האירוע אותו אנו עורכים, חשוב לזכור כי עלינו לערוך רשימת אורחים פוטנציאלים להגעה לאירוע שלנו מבעוד מועד. לאורחים אנו נשלח הזמנות לאירוע אשר אותם נערוך ונעצב ונתאים את ההזמנה לאופי האירוע בעזרת בית דפוס מקצועי.

טיפים מעשיים לבחירת שירותי קייטרינג לאירועי בר/בת מצווה המתקיימים בחצר האחורית של הבית

לאחר שהתייחסתם לכל אחד מהתנאים המקדימים המופיעים למעלה לצרכי הזמנת שירותי קייטרינג לאירועי בר מצווה המתקיימים בחצר האחורית של הבית, זה הזמן לבחור את זהותה של חברת הקייטרינג אשר תלווה את האירוע.

  1. הקפידו לבדוק מהו הניסיון המקצועי של החברה והאם היא מתמחה במתן שירותי קייטרינג לאופי האירוע המתוכנן על ידיכם.
  2. הקפידו לבדוק מהם תפריטי האירוח השונים המוצעים לכם על ידי החברה והאם הם תואמים את סוג הקייטרינג המועדף עליכם.
  3. בדקו האם החברה מחזיקה בתעודת כשרות במידה והנושא רלוונטי עבורכם ו/או עבור האורחים שלכם באירוע.
  4. בדקו מהם שירותי קייטרינג לבר מצווה המוצעים על ידי החברה והאם הם כוללים בין היתר: הקמתו של מטבח חוץ במקום בו אתם עתידים לערוך את האירוע, הקמת עמדות בופה, עיצוב שולחנות אירוח, אספקה של מערכות כלי אוכל והגשה וכדומה.
  5. בקרו באחד מהאירועים אותם מקיימת החברה (לפני מועד האירוע שלכם) ועקבו מקרוב את אופן תפעול מערך הקייטרינג באירוע ואחר טיב ואיכויות האוכל המוגש לאורחים באירוע.
  6. בדקו מה הם הפרודוקטים בהם חברת הקייטרינג עושה שימוש לצרכי הכנתן של מנות האוכל.
  7. בקשו מנציגי החברה לספק לכם רשימת ממליצים עימם תוכלו להיוועץ בנוגע לשירות אותו הם קיבלו מהחברה. כמו כן, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר פעילותה של חברת הקייטרינג ברשתות החברתיות ושם לקרוא תגובות אוהדות או תגובות שליליות מצד לקוחות החברה בהווה ובעבר.
  8. בדקו מהם פתרונות השינוע והובלת הציוד העומדים לרשות החברה בכל הנוגע להקמת מערכי קייטרינג במקום בו אתם מתכננים לערוך את האירוע.
  9. בדקו האם תפריטי האוכל המוצעים לכם על ידי החברה מספקים לכם מענה מקיף לכל מטרות האירוח, החל מעמדות מזון לצרכי קבלת הפנים, דרך מנות האוכל העיקריות באירוע ועד לתפריט קינוחים המוצע לאורחים לקראת סיום האירוע.

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: