‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג לחתונה מחירים

בשנה האחרונה ישראלים מגלים את יופיה של ארץ ישראל והיתרונות הרבים של קיום חתונה בטבע צץ מכל פינה. בסביבת הנופים של הנגב ניתן לערוך אירוע במדבר או לנצל את הנופים הירוקים של הצפון כדאי לארגן חתונה בטבע אמיתית. אבל מה עם האוכל? כשמחליטים על קייטרינג לחתונה מחירים יכולים להשפיע על הבחירה. אך האם חשוב להתרכז במחיר או לשים דגש על איכות הקייטרינג בלי להתייחס למחיר של הקייטרינג לחתונה? לא תמיד צריך להתפשר.

חשיבות המחיר בקייטרינג בשרי לחתונה

כאשר אורחים מגיעים לחתונה הם מסתכלים על מכלול האלמנטים של מיקום, האולם המארח וגם מחיר המנה. יש יותר ויותר אתרים המציעים איך לחשב את מחיר המנה של האולם וגם לחשב פרמטרים שונים כדאי לבחור את גודל המתנה שתינתן לחתן ולכלה. אבל כאשר אתם – החתן והכלה, רוצים לארגן חתונה שתיהיה הטובה ביותר לאורחים שראו כבר הכל, כדאי לחשוב על קייטרינג אסאדו בטבע. קייטרינג אסאדו בטבע מציעה קייטרינג בשרי לחתונה עם חגיגת בשרים דרום אמריקאית שתופיע מול האורחים לא תשאיר אף אורח רעב בחתונה, בהתחייבות.

קייטרינג לחתונה מחירים

קייטרינג לחתונה, האם יש חשיבות לגודל?

כאשר מזמינים אורחים לחתונה ברור שגודל החתונה מהווה פקטור מרכזי. ככל שמספר האורחים עולה כך גם מחיר החתונה משתנה בהתאם. אבל אל תיתנו למחיר הקייטרינג ועלות החתונה לגרום לכם לשכוח מהיום המאושר בחיים שלכם. כל הפרמטרים של אירוע מוצלח סובב סביב האוכל בחתונה. לכן ,קייטרינג אסאדו בטבע יכולים להציע לכם קייטרינג לחתונה בחצר הבית עם דוכן אחד או שניים של מגוון בשרים או לערוך חתונה גדולה עם מאות מוזמנים ומספר רב של דוכני מזון לאירועים של קייטרינג אסאדו בטבע.  יחד עם קייטרינג אסאדו במדבר של קייטרינג אסאדו בטבע תוכלו לערוך חתונה בכל סדר גודל שתרצו עם תפריט לחתונה מגוון שיתן לכם מענה לכל דרישה וטעם אישי. והכי חשוב שיהיה המון מזל טוב!

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: