‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

שמירה על מוצרי הבשר בחדרי קירור

בתי עסק העוסקים בתהליכי ייצור מזון ומכירת מזון, נדרשים לשמור את חומרי הגלם בהם הם נעזרים לצורך הכנת המזון באמצעות חדרי קירור והקפאה ואמצעי קירור נוספים התואמים לאופן בו הם משווקים את המזון. לפיכך, תכנון והקמה של חדרי קירור, מהווים חלק בלתי נפרד מפעילותם של בתי עסק שונים העוסקים בענף המזון, החל מגני ואולמות אירועים, דרך חברות קייטרינג ועד למטבחים מוסדיים ומסעדות.

חדרי הקירור נועדו למעשה לספק מענה אופטימאלי לצרכי אחסון חומרי גלם החייבים להישמר בטמפרטורת הקירור הנכונה ואו בטמפרטורת ההקפאה הנכונה, כאשר הליך הקמתם של חדרי קירור ומקררים תעשייתיים מורכב ממספר שלבים הכוללים בין היתר את שלב האפיון והתכנון המקדים במסגרתו חשוב לאפיין ולהגדיר מראש את סוגי הסחורות וחומרי הגלם אותם תהיו מעוניינים לאחסן בקירור ובהקפאה בחלל חדר הקירור. התכנון המקדים של חדרי קירור חייב לקחת בחשבון את גודל החלל העומד לרשותכם לצורך הקמתו של חדר קירור, כאשר שלב התכנון מתייחס לכל אחד מההיבטים הבאים: סוגי המזון הנדרשים לקירור וסוגי המזון הנדרשים להקפאה, הפרדה בין חומרי גלם מעובדים לבין מוצרי מזון גולמיים לקירור והקפאה, רמת הלחות והטמפרטורה הנחוצה לכם, חומרי הגלם מהם ייצור חדר הקירור, וכמובן, התשתיות הנדרשות לצרכי הקמתו של חדר קירור.

איזה סוגים של חדרי קירור עומדים לרשותכם?

כאשר מדברים על חדרי קירור לתעשיית המזון הכוללת בתוכה את כל סוגי העסקים העוסקים ומתמחים בהכנת מזון, מדברים למעשה על שני סוגים עיקריים של חדרי קירור, האחד כולל בתוכו את כל סוגי החדרים המובנים המגיעים למעשה כיחידת קירור מובנית, והשני כולל בתוכו את חדרי הקירור הנבנים עבורכם בהתאמה אישית מלאה. הסוג הראשון ניתן להצבה גם בסמוך למבנה הייעודי של בית העסק ואילו הסוג השני למעשה נבנה עבורכם בתוך המבנה תוך הקצאת שטח ייעודי המותאם לצרכי תכנון, ייצור והקמה של חדרי קירור. כך או אחרת, שני הסוגים של חדרי הקירור מותאמים לצרכי קירור והקפאה של חומרי גלם בהם אתם נעזרים לצורך הכנת המזון, לרבות, בשר אסאדו וחומרי גלם מעובדים או גולמיים.

כמו כן, בשני סוגי חדרי הקירור תוכלו למצוא כיום מערכות פיקוד מתקדמות שמטרתן לשמור על רמת לחות וטמפרטורה קבועה בחלל החדר. מערכות הפיקוד המודרניות משלבות בתוכן מנגנוני התראה שונים שלמעשה יודעים להתריע על כל שינוי לא רצוי באחוזי רמת הלחות או הטמפרטורה בחלל החדר. כמו כן, חדרי הקירור המודרניים מיוצרים מחומרי גלם ייעודיים המשמשים לצורך הקמתם, לרבות, חומרי איטום ובידוד ופנלים כפולים וזאת לצד מערכות אחסון מתקדמות הכוללות מגירות השומרות על לחות נדרשת לסוגי המזון השונים אותם אתם מאחסנים בחדר הקירור, מדפי אחסון מודולאריים אותם ניתן לכוונן בהתאם להיקף הסחורות הנדרשות לאחסון בחלל חדר הקירור ופתרונות נוספים המוצעים לכם על ידי משווקי ויצרני חדרי קירור.

 

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: