‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

תכנון והפקת אירועים גדולים

זה לא משנה אם מדובר בכנס מטעם העבודה, באירוע בר מצווה בעל מאות מוזמנים, או בכנס מקצועי - כשאנחנו עומדים בפני הצורך להפיק אירוע גדול, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

 

באירועים קטנים, התכנון האינטימי מהווה אחד היתרונות הגדולים. כאשר אנחנו מתעתדים להפיק אירוע גדול - החוכמה היא להביא את אותה הדאגה לפרטים הקטנים - גם אל קבוצת המשתתפים הגדולה יותר.  בין אם מדובר בתכנון התפריט, בהתאמת המוסיקה לכלל המוזמנים או בבחירות שלכם עבור הזמנת פרחים לקישוט מקום האירוע - התכנון הקפדני והמדוקדק, גם בכמויות גדולות, הוא סוד ההצלחה. הנה שלושה טיפים לתכנון והפקה מוצלחים של אירועים גדולים

 

#1 - האצילו סמכויות

בהפקה של אירועים גדולים אתם מוצאים את עצמכם בדרך כלל נדרשים לתכנן היבטים רבים של האירוע. הדרך הכי יעילה לטפל בהפקתו של אירוע גדול היא לבחור לתכנן את האירוע "ממבט הנשר", כלומר, לתכנן את האירוע באופן כללי - ולהסתייע במי שמוכן לתת יד לתכנון האירוע, על ידי הכוונתו במציאת פתרונות נקודתיים, כמו למשל הזמנת קייטרינג לפי רשימה של נקודות שהכנתם מראש (מחיר גג למנה/ כולל סכו"ם ומלצרים/ וכדומה), דאגה לאטרקציות, ועוד.

 

#2 - אל תשכחו את הפרטים

 

תכנון אירוע, קטן כגדול, מכיל התייחסות לנושאים שחוזרים על עצמם - ישיבה, הסעדה, מוזיקה, וכדומה. מה שיהפוך את האירוע שלכם להצלחה, הוא דווקא התכנון של הפרטים הקטנים, אלה שאף משתתף שלכם עוד לא ראה בשום אירוע אחר, או אלה שיהפכו את האירוע שלכם כיפי במיוחד. הנה כמה רעיונות לפרטים קטנים שיתנו הרבה לאירוע שלכם:

 

  • תכננו "פינת ילדים" אם ילדים מוזמנים גם לאירוע שלכם. אתם יכולים ללכת עם זה רחוק ככל שתבחרו - החל מפינת יצירה עם חוברות צביעה בשקל ואריזות צבעים; וכלה בפינת משחקי וידאו מושכרת, תפריט ילדים, ועוד
  • שקלו ליצור תחושה אישית באירוע שלכם - בן אם זה כרטיס כניסה מזמין המופק עם שם המוזמן בכניסה, שמות המוזמנים בצירוף פרח ססגוני ליד מקום הישיבה שלהם, מתנות ממותגות הכוללות פניה אישית לכל מוזמן, וכדומה.
  • אל תוותרו על האיכות - לעיתים, ודווקא באירועים גדולים, קל לנו ללכת לאיבוד בתוך הכמות, או שאנחנו נבהלים מהסכומים הסופיים עבור השירותים הניתנים באירוע. אין ספק שאירוע גדול ומרובה משתתפים הוא אירוע יקר יותר להפקה - ועם זאת, אירוע מוצלח הוא תמד אירוע איכותי, ועל כן אל תתפשרו על, למשל, שירותי קייטרינג איכותיים שיגרמו לכל האורחים שלכם ללקק את האצבעות

 

#3 - אל תשכחו ליהנות

 

יום האירוע יהיה יום שהרבה מתח יתנקז אליו - היערכו לכך מבעוד מועד. השתדלו שלא להשאיר "קצוות" לא מטופלים ליום האירוע, ואפשרו לעצמכם ליהנות מהיצירה שלכם.

 

הפקת אירוע גדול היא מלאכה מורכבת, וחשוב לזכור כי יש מי שמתמחים בהפקה מושלמת של אירועים בטבע בדיוק על פי ההגדרות שלכם - ויאפשרו לכם ליהנות מהאירוע במקום לכרוע תחת הנטל. 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: