‎קייטרינג אסאדו בטבע‎
להזמנות ופרטים נוספים
לכל שאלה חייגו:
054-5417492

קייטרינג אסאדו לאירוע

כל מי שעומד לקיים אירוע, בין אם אירוע משפחתי ובין אם אירוע עסקי, עומד לפני השאלה החשובה – איזה סגנון של אוכל להגיש למוזמנים. אם גם אתם נמצאים בנקודה זו, אם גם אתם מתלבטים איזה מן כיבוד כדאי להגיש באירוע המתקרב, אז יש לנו פתרון מצוין עבורכם - קייטרינג אסאדו לאירוע מוסיף את הטעם הנכון לאירוע הנכון.

חושבים שהרעיון של קייטרינג אסאדו לאירוע יכול להתאים? רוצים לקבל מידע נוסף על סוגי הבשרים, על אופן הבישול, על צורת ההגשה ועל מגוון התוספות? בקייטרינג אסאדו בטבע ישמחו לענות לכם על כל השאלות ואפילו לסייע בהפקת האירוע הממשמש ובא.

קייטרינג בשרים לאירוע? אילו סוגי אירועים מפיקים בקייטרינג אסאדו בטבע?

בכל אירוע רוצים לאכול טוב וליהנות משירות ללא פשרות וממגוון של מנות, טעמים וניחוחות. עם קייטרינג אסאדו לאירוע ניתן להצליח בכל אירוע, בכל מקום, עם כל מספר משתתפים. זה מתאים לאירועים בחיק הטבע, זה מתאים גם לאירועים באולם או בגן אירועים, זה מתאים לאירועים בחוף הים, במדבר, בחורשה ובעצם, גם בכל מקום אחר.
בחברת קייטרינג אסאדו בטבע, שמבססת את אהבת הבשרים על אווירה משפחתית ומסורת דרום אמריקאית, ליווי אירועים מכל הסוגים ואפילו סייעו בהפקת אירועים (גם מרובי משתתפים), אירוח הוא דרך חיים. בין לקוחות החברה המרוצים ניתן למצוא:
• חתנים וכלות שרצו אירוע מושקע ולא התאכזבו.
• הורים שרצו לקיים בר מצווה או בת מצווה בסטנדרט מיוחד.
• מפיקי אירועים בחברות, שרצו לארגן ימי כיף, ימי גיבוש, או ימים מיוחדים עם משפחות העובדים.
• מתכנני מסיבות, אירועי רווקים ורווקות.
• אירועים משפחתיים, כינוסים ועוד.

כל סגנון, לכל אחד

עצם העובדה שבוחרים קייטרינג אסאדו לאירוע איננה סוף פסוק. בקייטרינג אסאדו בטבע מסייעים לכל אחד לתפור את סגנון האירוע בהתאם לכל צורך. בין היתר ניתן:
• לבחור אירוע על טהרת הסגנון הבשרי, עם מינימום תוספות.
• לשלב תוספות שונות, בהתאם לטעם.
• לשלב עמדות הגשה עם הכנת אל מול המוזמנים.
• לשלב פעילויות מיוחדות (כגון אטרקציות לבר מצווה ואירועים לצעירים).
• להוסיף בר משקאות מיוחד, לליווי האירוע.
• לשלב פתרונות לאירועים בטבע, החל מפתרונות הצללה, חופה, דגלים ופתרונות הצללה וכלה בתאי שירותים, הגברה, תאורה ונקודות חשמל.

למה לבחור אסאדו על פני כל אופציה אחרת? איך שומרים בחברת קייטרינג אסאדו בטבע על רמת טריות גבוהה?

דמיינו את עצמכם מגיעים רעבים אחרי יום עבודה לאירוע משפחתי או לכל סוג של אירוע אחר ובו תגלו כי מנות האוכל ומגשי האוכל מכילים מנות אסאדו ארגנטינאי עשוי היטב בדיוק על פי מידת העשייה שאתם חושקים בה. עבור הרבה מאוד אנשים בכל רחבי העולם האוכל והבשר העשוי על פי המסורת הארגנטינאית זו חוויה קולינארית בלתי נשכחת, חברת קייטרינג אסאדו בטבע מביאה את החוויה הזו לפתחו ולצלחתו של כל אורח ואורח.

על מנת שאותו קייטרינג אסאדו לאירוע יהיה מושלם חשוב מאוד כי כל ההכנות והארגון של האירוע יותאם לרמת האוכל. על כן בחברת קייטרינג אסאדו בטבע יעמידו לרשות האורחים ובעלי האירוע את כלי העזר וכלי ההגשה האיכותיים ביותר לטובת שביעות רצון מלאה.

כמו כן קייטרינג אסאדו לאירוע כזה או אחר צריך להיות מוגש בסמוך ככל הניתן למועד הכנתו. על כן בחברת קייטרינג אסאדו בטבע הצטיידו בכל האמצעים הנדרשים על מנת לאפשר מנות אוכל להיות מוגשות היטב, חמות, טריות ובעיקר טעימות מאוד. הובלת החוויה הקולינארית אל שולחן האורחים נעשית בכלים איכותיים השומרים על טריות האוכל וברמה סטרילית גבוהה. כמו כן לחברת הקייטרינג כל האישורים הנדרשים וכאמור קייטרינג אסאדו בטבע הינה חברת קייטרינג אסאדו לאירוע עם תעודת כשרות.

חפשו את קייטרינג אסאדו בטבע!

על מנת לדעת עד כמה האוכל של חברת הקייטרינג שלכם מושלם יש כאמור להיוועץ עם לקוחות מרוצים. לחברת קייטרינג אסאדו בטבע יש מאגר גדול מאוד של לקוחות שטעמו ונשארו נאמנים לאורך שנים ארוכות. קייטרינג בשרי לאירועים מוכן ומבוקר על ידי שף מקצועי בעל ידע רב וכמו כן הרבה מאוד ניסיון בהפקת אירועים מהמורכבים ביותר.

רוצים לדעת עוד? קייטרינג אסאדו בטבע עומד לשירותכם

 

 

אהבתם? מצוין, הרגישו חופשיים לשתף:

אוכל ביתי

אוכל ביתי לכל סוגי האירועים

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

התרשמתם? רוצים קייטרינג אסאדו בטבע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: